Koberec Exclusive 200 krémový / zelený
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 435 Kč
Kolekce koberců přináší stylové kousky, které zaujmou na první pohled. Jsou vyráběny od moderních geometrických vzorů, přes abstraktní motivy, až po vzorování inspirované orientální estetikou. Díky... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 2 435 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce koberců přináší stylové kousky, které zaujmou na první pohled. Jsou vyráběny od moderních geometrických vzorů, přes abstraktní motivy, až po vzorování inspirované orientální estetikou. Díky této pestrosti si v kolekci najde to pravé každý interiér – od minimalistického až po tradičně zařízený. Koberce jsou vyrobeny z kvalitního polyesteru v kombinaci se shrink vláknem, což jim dodává zajímavý efekt a hloubku. Jemný lesk, příjemný povrch a dekorativní třásně dotváří celkový dojem elegance a originality. ▪ Výška vlasu: 12 mm ▪ Celková hmotnost: Cca 2,80 kg/m2 ▪ Materiál: 100% polyester
Parametry
| Barva | Béžová,Krémová,Zelená |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory |
| Kolekce | Exclusive |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x170 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 170 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Béžová,Krémová,Zelená | Béžová,Krémová,Zelená — Moderní koberce |
| délka: 170 cm | 170 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Exclusive | Exclusive — Moderní koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Moderní koberce |
| Rozměr: 120x170 cm | 120x170 cm — Moderní koberce |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory | Abstraktní vzory — Moderní koberce |