Koberec EXCLUSIVE 412 multicolor
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 435 Kč
Kolekce EXCLUSIVE se skládá z koberců, které jsou mimořádně měkké a příjemné na dotek. Díky použití polyesteru se vyznačují vysokou kvalitou zpracování, bohatstvím barev a módních vzorů. Jsou... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 2 435 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce EXCLUSIVE se skládá z koberců, které jsou mimořádně měkké a příjemné na dotek. Díky použití polyesteru se vyznačují vysokou kvalitou zpracování, bohatstvím barev a módních vzorů. Jsou vynikající volbou pro alergiky. Polyesterové koberce jsou nejluxusnější koberce ze všech koberců vyrobených z umělých vláken, jsou odolné, nemačkají se a nepráší. Tento typ koberce vzniká tepelnou stabilizací vláken, která umožňuje získat přízi velmi podobnou přírodní vlně, je také odolná a snadno se čistí. Spodní část koberce je vyrobena z bavlny, což výrazně zvyšuje jeho třídu. Lze je snadno podrobit všem čistícím procedurám, šamponování a vysávání. Koberec EXCLUSIVE je luxus, který přinese do vašeho interiéru pocit pohodlí. ▪ Výška vlasu: 12 mm
▪ Celková hmotnost: 2,80 kg/m2
▪ Materiál: 100% polyester
Parametry
| Barva | Béžová,Modrá,Vícebarevná |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory |
| Kolekce | Exclusive |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x170 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 170 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Béžová,Modrá,Vícebarevná | Béžová,Modrá,Vícebarevná — Moderní koberce |
| délka: 170 cm | 170 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Exclusive | Exclusive — Moderní koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Moderní koberce |
| Rozměr: 120x170 cm | 120x170 cm — Moderní koberce |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory | Abstraktní vzory — Moderní koberce |