Koberec FD Lush Felicia zlatý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 6 657 Kč
Tento koberec je vyroben z kvalitního syntetického materiálu, který je odolný vůči opotřebení a snadno se udržuje. Jeho měkký povrch poskytuje příjemný pocit při chůzi a zároveň působí elegantně v... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 6 657 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Tento koberec je vyroben z kvalitního syntetického materiálu, který je odolný vůči opotřebení a snadno se udržuje. Jeho měkký povrch poskytuje příjemný pocit při chůzi a zároveň působí elegantně v každém interiéru. Díky hustému tkanému provedení má koberec plný a bohatý vzhled, který dodá místnosti útulnost. Je vhodný do obývacího pokoje, ložnice či pracovny a skvěle doplní moderní i klasický styl bydlení. Parametry produktu:
▪ Výška vlasu: 13 mm
▪ Celková výška: 15 mm
▪ Hmotnost: 3,01 kg/m²
▪ Materiál: 100% polypropylen
▪ Hustota tkaní: 384 000 bodů/m²
Parametry
| Barva | Žlutá,Béžová,Vícebarevná |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení,Antistatický |
| Vzor | Květované vzory |
| Kolekce | FD Lush |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 133x190 cm |
| šířka | 133 cm |
| délka | 190 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Žlutá,Béžová,Vícebarevná | Žlutá,Béžová,Vícebarevná — Moderní koberce |
| délka: 190 cm | 190 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: FD Lush | FD Lush — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 133x190 cm | 133x190 cm — Moderní koberce |
| šířka: 133 cm | 133 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení,Antistatický | Vhodný pro podlahové topení,Antistatický — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Květované vzory | Květované vzory — Moderní koberce |