Koberec Felix 9337A šedý/krémový/žlutý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 563 Kč
Koberce z kolekce FELIX obsahují moderní, geometrické vzory kombinované s přírodními. Koberce Felix jsou luxusní turecké výrobky tkané z kombinace polypropylenové a polyesterové příze. Některé modely... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 563 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce z kolekce FELIX obsahují moderní, geometrické vzory kombinované s přírodními. Koberce Felix jsou luxusní turecké výrobky tkané z kombinace polypropylenové a polyesterové příze. Některé modely mají dvouúrovňový vlas zvýrazněný lesklou přízí. Koberce FELIX lze použít s podlahovým topením. ▪ Výška vlasu: 11 mm ▪ Celková hmotnost: cca 2250 g/m2
▪ Materiál: 85% Polypropylen / 15% Polyester
Parametry
| Barva | Krémová,Šedá,Zlatá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester,polypropylen |
| Umístění | Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory |
| Kolekce | Felix |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 60x100 cm |
| šířka | 60 cm |
| délka | 100 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Krémová,Šedá,Zlatá | Krémová,Šedá,Zlatá — Moderní koberce |
| délka: 100 cm | 100 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Felix | Felix — Moderní koberce |
| Materiál: polyester,polypropylen | polyester,polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 60x100 cm | 60x100 cm — Moderní koberce |
| šířka: 60 cm | 60 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Ložnice | Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory | Abstraktní vzory — Moderní koberce |