Koberec FLORA 56003 D9TJ
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 307 Kč
Kolekce Flora nabízí koberce s plochým tkaním v elegantních odstínech, které dokonale doplňují nadčasové a moderní interiéry a venkovní prostory. Tyto koberce dodávají útulnost, aniž by dominovaly... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 307 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce Flora nabízí koberce s plochým tkaním v elegantních odstínech, které dokonale doplňují nadčasové a moderní interiéry a venkovní prostory. Tyto koberce dodávají útulnost, aniž by dominovaly prostoru, a jsou tak perfektním doplňkem ke dřevu, přírodním látkám a rostlinám. Neutrální barvy přinášejí teplo, harmonii a přirozenost. Plochá struktura činí koberec lehkým, praktickým a snadno se čistí. Všestranný a ideální do obývacích pokojů, jídelen a ložnic, jakož i na terasy a balkony. Styl a funkčnost kombinují minimalistickou estetiku s jednoduchostí používání, čímž umocňují charakter každého prostoru. ▪ Materiál: 100% polypropylen
▪ Hmotnost: 1,05 kg/m²
▪ Hustota tkaní: 63 000 bodů/m²
▪ Země původu: Egypt
Parametry
| Barva | Béžová,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Květované vzory |
| Kolekce | Flora |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 57x90 cm |
| šířka | 57 cm |
| délka | 90 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Béžová,Krémová | Béžová,Krémová — Moderní koberce |
| délka: 90 cm | 90 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Flora | Flora — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 57x90 cm | 57x90 cm — Moderní koberce |
| šířka: 57 cm | 57 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Smyčkový (velmi nízký; odolný) | Smyčkový (velmi nízký; odolný) — Moderní koberce |
| Vzor: Květované vzory | Květované vzory — Moderní koberce |