Koberec Gold 267/12 pen
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 308 Kč
Moderní koberec z kolekce GOLD poutá pozornost svým efektním vzorem, který imituje kmen stromu. Koberec je vyroben z vysoce kvalitních materiálů. Originálnost vzoru zapadne do klasického, ale také... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 308 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Moderní koberec z kolekce GOLD poutá pozornost svým efektním vzorem, který imituje kmen stromu. Koberec je vyroben z vysoce kvalitních materiálů. Originálnost vzoru zapadne do klasického, ale také moderního designu interiéru. ▪ Výška vlasu: 8 mm
▪ Celková hmotnost: 1,35 kg/m2
▪ Materiál: 100% Polypropylen
Parametry
| Barva | Béžová,Hnědá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Moderní vzor |
| Kolekce | Gold |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 50x70 cm |
| šířka | 50 cm |
| délka | 70 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Béžová,Hnědá | Béžová,Hnědá — Moderní koberce |
| délka: 70 cm | 70 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Gold | Gold — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 50x70 cm | 50x70 cm — Moderní koberce |
| šířka: 50 cm | 50 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Moderní vzor | Moderní vzor — Moderní koberce |