Koberec Hanse Home Shine Floral bílý / hnědý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 442 Kč
Kolekce Shine zaujme atraktivním designem a měkkým krátkým vlasem s jemným leskem, který dodává každému interiéru nádech elegance a šarmu. Je ideální volbou pro ty, kteří hledají koberec s jemně... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 442 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce Shine zaujme atraktivním designem a měkkým krátkým vlasem s jemným leskem, který dodává každému interiéru nádech elegance a šarmu. Je ideální volbou pro ty, kteří hledají koberec s jemně luxusním vzhledem. Díky vhodnosti pro podlahové vytápění zajišťuje příjemné teplo ve vašem obývacím pokoji, ložnici či jídelně – pro ještě větší komfort domova. Specifikace:
▪ Materiál: 100% polyester
▪ Celková tloušťka: 13 mm
▪ Hmotnost: 1,10 kg/m²
▪ Certifikát OEKO-TEX Standard 100 – garantuje zdravotní nezávadnost a ekologickou bezpečnost
▪ Země původu: Egypt
Parametry
| Barva | Bíla,Béžová,Hnědá,Krémová,Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Květované vzory |
| Kolekce | Shine |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 57x90 cm |
| šířka | 57 cm |
| délka | 90 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Bíla,Béžová,Hnědá,Krémová,Šedá | Bíla,Béžová,Hnědá,Krémová,Šedá — Moderní koberce |
| délka: 90 cm | 90 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Shine | Shine — Moderní koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Moderní koberce |
| Rozměr: 57x90 cm | 57x90 cm — Moderní koberce |
| šířka: 57 cm | 57 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Květované vzory | Květované vzory — Moderní koberce |