Koberec HOME 384 CREAM / GREEN
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 461 Kč
Koberce a běhouny z této kolekce byly vytvořeny ve stylu připomínajícím impresionistické umění. Tyto koberce jsou vyrobeny z kvalitní tepelně upravené příze heatset, jsou velmi příjemné na dotek.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 2 461 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce a běhouny z této kolekce byly vytvořeny ve stylu připomínajícím impresionistické umění. Tyto koberce jsou vyrobeny z kvalitní tepelně upravené příze heatset, jsou velmi příjemné na dotek. Mají také různé výšky vlasu polyesterových vláken. Výsledný trojrozměrný efekt umocňuje jejich jedinečný charakter a navíc obohacuje místnost, ve které se koberec nachází. Materiál: polypropylen + polyester
Celková hmotnost: 2,50 kg/m2
Výška vlasu: 11 mm
Parametry
| Barva | Krémová,Zelená |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester,polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | HOME |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 133x190 cm |
| šířka | 133 cm |
| délka | 190 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Krémová,Zelená | Krémová,Zelená — Moderní koberce |
| délka: 190 cm | 190 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: HOME | HOME — Moderní koberce |
| Materiál: polyester,polypropylen | polyester,polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 133x190 cm | 133x190 cm — Moderní koberce |
| šířka: 133 cm | 133 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Moderní koberce |