Koberec Kandy N405A geometrický, šedý / granátový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 068 Kč
Kolekce Kandy přináší moderní koberce s jedinečnými vzory, které dodají interiéru styl a eleganci. V nabídce naleznete geometrické motivy i vzory inspirované přírodou. Koberce jsou vyrobeny ze 100%... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 2 068 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce Kandy přináší moderní koberce s jedinečnými vzory, které dodají interiéru styl a eleganci. V nabídce naleznete geometrické motivy i vzory inspirované přírodou. Koberce jsou vyrobeny ze 100% polypropylenové příze Frise - Soft Carved, která se díky pokročilým výrobním procesům vizuálně podobá přírodním materiálům. Odolná a pružná vlákna zajišťují, že si koberec dlouhodobě zachová svoji barvu bez vyblednutí, i při vystavení UV záření. Polypropylen má antistatické vlastnosti, díky kterým nepřitahuje prach a zároveň neobsahuje látky příznivé pro roztoče, což z něj činí ideální volbu pro alergiky. Jeho vysoká pružnost zaručuje, že koberec je odolný vůči zničení, záhybům a deformacím. Spodní strana koberce je vyhotovena z juty, což přispívá k jeho trvanlivosti a stabilitě na podlaze. ▪ Celková tloušťka: 20 mm
▪ Celková váha: 3,158 kg/m²
▪ Hustota tkaní: 224 000 bodů/m²
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Šedá,Modrá,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Obývací pokoj,Kuchyně,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení,Antistatický |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | Kandy |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x170 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 170 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Šedá,Modrá,Krémová | Šedá,Modrá,Krémová — Moderní koberce |
| délka: 170 cm | 170 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Kandy | Kandy — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 120x170 cm | 120x170 cm — Moderní koberce |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení,Antistatický | Vhodný pro podlahové topení,Antistatický — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Kuchyně,Ložnice | Obývací pokoj,Kuchyně,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Moderní koberce |