Koberec LUCY NEW MARBLE šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 789 Kč
Tento moderní koberec v mramorovém glamour stylu je skvělou volbou do světlých i tmavších interiérů. Šedé tóny s jemným přechodem barev působí elegantně a nadčasově, takže se snadno kombinuje se... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 3 789 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Tento moderní koberec v mramorovém glamour stylu je skvělou volbou do světlých i tmavších interiérů. Šedé tóny s jemným přechodem barev působí elegantně a nadčasově, takže se snadno kombinuje se dřevem, kovem i minimalistickým nábytkem. Vzor připomínající přírodní kámen vytváří v místnosti zajímavý dekorační efekt, aniž by působil rušivě. Díky složení 70% polypropylen a 30% polyester je koberec příjemný na dotek, odolný vůči každodennímu zatížení a zároveň snadno čistitelný. Parametry:
▪ Výška vlasu: 9 mm
▪ Celková váha: 1,54 kg/m²
▪ Materiál: 70% polypropylen, 30% polyester
Parametry
| Barva | Šedá,Stříbrná |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester,polypropylen |
| Umístění | Obývací pokoj,Kuchyně,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory |
| Kolekce | Lucy |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 133x190 cm |
| šířka | 133 cm |
| délka | 190 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Šedá,Stříbrná | Šedá,Stříbrná — Moderní koberce |
| délka: 190 cm | 190 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Lucy | Lucy — Moderní koberce |
| Materiál: polyester,polypropylen | polyester,polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 133x190 cm | 133x190 cm — Moderní koberce |
| šířka: 133 cm | 133 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Kuchyně,Ložnice | Obývací pokoj,Kuchyně,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory | Abstraktní vzory — Moderní koberce |