Koberec Maya PR336M multi orange
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 954 Kč
Koberce z kolekce MAYA skvěle zapadnou do různých designů interiéru. Jedinečné vzory a příjemné barvy dodají každé místnosti útulnost a styl. Jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který zaručuje... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 954 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce z kolekce MAYA skvěle zapadnou do různých designů interiéru. Jedinečné vzory a příjemné barvy dodají každé místnosti útulnost a styl. Jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který zaručuje jejich odolnost a trvanlivost. ▪ Celková tloušťka: 11 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 1,40 kg/m2
▪ Materiál: 100% polyester
Parametry
| Barva | Oranžová,Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory |
| Kolekce | Maya |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x170 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 170 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Oranžová,Šedá | Oranžová,Šedá — Moderní koberce |
| délka: 170 cm | 170 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Maya | Maya — Moderní koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Moderní koberce |
| Rozměr: 120x170 cm | 120x170 cm — Moderní koberce |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory | Abstraktní vzory — Moderní koberce |