Koberec MAYA Q543D PP EYM šedý / bílý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 506 Kč
Kolekce MAYA je plná efektivních designů. Je to kolekce, která se vyznačuje především velmi vysokou otěruvzdorností. Kolekce Maya obsahuje širokou škálu klasických i moderních vzorů včetně... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 506 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce MAYA je plná efektivních designů. Je to kolekce, která se vyznačuje především velmi vysokou otěruvzdorností. Kolekce Maya obsahuje širokou škálu klasických i moderních vzorů včetně geometrických, květinových, perských a různých velikostí. Moderní barvy se hodí do každého interiéru.
Výška vlasu: 8 mm
Materiál: 100% polypropylen
Váha: 1,35 kg / m2
Parametry
| Barva | Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory |
| Kolekce | MAYA |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Šedá | Šedá — Moderní koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: MAYA | MAYA — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Moderní koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory | Abstraktní vzory — Moderní koberce |