Koberec MEDINA Frame
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 7 558 Kč
Kolekce koberců MEDINA nabízí luxusní vzhled a vysoký komfort díky dvouúrovňovému vlasu kombinovanému se smyčkou. Tento typ vlasu vytváří zajímavý 3D efekt, který dodává koberci elegantní a... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 7 558 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce koberců MEDINA nabízí luxusní vzhled a vysoký komfort díky dvouúrovňovému vlasu kombinovanému se smyčkou. Tento typ vlasu vytváří zajímavý 3D efekt, který dodává koberci elegantní a sofistikovaný vzhled. Vyrobeny jsou ze 100% polypropylenu, což jim zajišťuje vysokou odolnost, snadnou údržbu a dlouhou životnost. Díky jemným vzorům a naturálním barevným odstínům se skvěle hodí do moderních i klasických prostor. Tyto koberce jsou vhodné i pro podlahové vytápění, což z nich činí praktický doplněk do každého domova. Pokud hledáte koberec, který kombinuje komfort, styl a odolnost, kolekce MEDINA je ideální volbou. ▪ Výška vlasu: 22 mm
▪ Celková váha: 1,88 kg/m²
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba),Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | 3D vzor,Geometrické vzory |
| Kolekce | MEDINA |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 200x290 cm |
| šířka | 200 cm |
| délka | 290 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Krémová | Krémová — Moderní koberce |
| délka: 290 cm | 290 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: MEDINA | MEDINA — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 200x290 cm | 200x290 cm — Moderní koberce |
| šířka: 200 cm | 200 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Vzor: 3D vzor,Geometrické vzory | 3D vzor,Geometrické vzory — Moderní koberce |