Koberec MIA T540A béžový / krémový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 772 Kč
Koberec Mia je moderní koberec vhodný do obývacího pokoje, ložnice i pracovny. Vyniká kvalitním zpracováním, odolným materiálem a snadnou údržbou. Díky nadčasovému designu a příjemným barvám se... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 772 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec Mia je moderní koberec vhodný do obývacího pokoje, ložnice i pracovny. Vyniká kvalitním zpracováním, odolným materiálem a snadnou údržbou. Díky nadčasovému designu a příjemným barvám se snadno kombinuje s různými styly bydlení. Koberec poskytuje komfort při chůzi a zároveň oživí každý interiér. ▪ Celková tloušťka: 10 mm
▪ Celková hmotnost: 2 kg/m² ▪ Hustota tkaní: 400 000 bodů/m² ▪ Materiál: polyester ▪ Země původu: Turecko
Parametry
| Barva | Béžová,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Moderní vzor |
| Kolekce | Mia |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x170 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 170 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Béžová,Krémová | Béžová,Krémová — Moderní koberce |
| délka: 170 cm | 170 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Mia | Mia — Moderní koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Moderní koberce |
| Rozměr: 120x170 cm | 120x170 cm — Moderní koberce |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Moderní vzor | Moderní vzor — Moderní koberce |