Koberec MIRO 11111.2103 mramor / glamour, tmavě šedý / zlatý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 597 Kč
Kolekce koberců MIRO byla vytvořena pro lidi, kteří rádi sledují nejnovější trendy. Květinové, geometrické, přírodní a tradiční motivy s přídavkem zlata nebo bez něj. Tato kolekce je velmi různorodá... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 597 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce koberců MIRO byla vytvořena pro lidi, kteří rádi sledují nejnovější trendy. Květinové, geometrické, přírodní a tradiční motivy s přídavkem zlata nebo bez něj. Tato kolekce je velmi různorodá a odráží to, jaký design je momentálně dominantní mezi interiérovými designéry. Možnost praní koberce v pračce při teplotě nepřevyšující 30°C jej činí kromě estetické stránky i praktickým a snadno udržovatelným. Nízký vlas vytváří bariéru pro prach a nečistoty, což ocení také alergici a domácí mazlíčci. Koberce MIRO mají protiskluzovou spodní část. Díky této vlastnosti se budou skvěle hodit do koupelny, předsíně, kuchyně a všude tam, kde chcete zvýšit úroveň komfortu a bezpečnosti. Koberce mají certifikát OEKO-TEX. Ostatní informace
▪ Celková tloušťka: cca 5 mm
▪ Celková hmotnost: cca 1,0 kg/m2
▪ Materiál: 100% polyester
Parametry
| Barva | Šedá,Zlatá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Pratelný,Protiskluzový,Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory |
| Kolekce | Miro |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Šedá,Zlatá | Šedá,Zlatá — Moderní koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Miro | Miro — Moderní koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Moderní koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Moderní koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory | Abstraktní vzory — Moderní koberce |