Koberec Naila Q346A světle béžový / krémový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 089 Kč
Kolekce koberců Naila přináší moderní design inspirovaný přírodními strukturami, jemným mramorovým efektem a abstraktními vzory. Neutrální barevné kombinace v odstínech béžové, šedé, krémové či... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 2 089 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce koberců Naila přináší moderní design inspirovaný přírodními strukturami, jemným mramorovým efektem a abstraktními vzory. Neutrální barevné kombinace v odstínech béžové, šedé, krémové či kašmírové se jednoduše kombinují s různými styly interiéru – od moderního a minimalistického až po klasický nebo skandinávský. Koberce z této kolekce jsou navrženy tak, aby působily elegantně a zároveň vytvářely útulnou atmosféru v místnosti. Koberce Naila jsou vyrobeny z kvalitních syntetických vláken, která se vyznačují dobrou odolností vůči každodennímu používání a snadnou údržbou. Měkké runo je příjemné na dotek a poskytuje komfort při chůzi. Kratší vlas usnadňuje vysávání a běžnou údržbu, přičemž koberec zároveň pomáhá tlumit hluk a izolovat chlad od podlahy. ▪ Celková výška: 20 mm
▪ Celková hmotnost: 3,3 kg/m²
▪ Hustota tkaní: 224 600 bodů/m²
▪ Materiál: 95% polypropylen, 5% polyester
Parametry
| Barva | Béžová,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen,polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení,Antistatický |
| Vzor | Moderní vzor |
| Kolekce | NAILA |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 100x200 cm |
| šířka | 100 cm |
| délka | 200 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Béžová,Krémová | Béžová,Krémová — Moderní koberce |
| délka: 200 cm | 200 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: NAILA | NAILA — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen,polyester | polypropylen,polyester — Moderní koberce |
| Rozměr: 100x200 cm | 100x200 cm — Moderní koberce |
| šířka: 100 cm | 100 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení,Antistatický | Vhodný pro podlahové topení,Antistatický — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Moderní vzor | Moderní vzor — Moderní koberce |