Koberec PALOMA INT 0113G béžový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 814 Kč
Kolekce koberců Paloma přináší do vašeho domova dokonalou rovnováhu mezi stylem a pohodlím. Jemné krémové a béžové tóny spolu s nadčasovým minimalistickým designem vytvářejí útulnou a harmonickou... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 814 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce koberců Paloma přináší do vašeho domova dokonalou rovnováhu mezi stylem a pohodlím. Jemné krémové a béžové tóny spolu s nadčasovým minimalistickým designem vytvářejí útulnou a harmonickou atmosféru v každé místnosti. Krátká a pevná vlákna koberců jsou příjemná na dotek a zároveň se snadno udržují, zatímco kvalitní materiály zajišťují jejich odolnost a dlouhou životnost. Koberec Paloma je vhodný pro moderní i klasické interiéry a jeho univerzální barevná paleta umožňuje lehce kombinovat s různými dekoracemi, čímž se stává elegantním a praktickým doplňkem každého domova. ▪ Výška vlasu: 4 - 5 mm
▪ Celková hmotnost: 1,25kg/m²
▪ Materiál: 85% polypropylen, 15% polyester
▪ Země původu: Turecko
Parametry
| Barva | Béžová,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný),Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester,polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory,3D vzor |
| Kolekce | Paloma |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Béžová,Krémová | Béžová,Krémová — Moderní koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Paloma | Paloma — Moderní koberce |
| Materiál: polyester,polypropylen | polyester,polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Moderní koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Vzor: Geometrické vzory,3D vzor | Geometrické vzory,3D vzor — Moderní koberce |