Koberec AURA 3 světle šedý / černý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 505 Kč
Kolekce moderních koberců je navržena pro zákazníky, kteří hledají spojení elegance, komfortu a praktičnosti. Charakteristické jsou moderní geometrické linie, abstraktní motivy a přírodní barevné... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 505 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce moderních koberců je navržena pro zákazníky, kteří hledají spojení elegance, komfortu a praktičnosti. Charakteristické jsou moderní geometrické linie, abstraktní motivy a přírodní barevné odstíny, které vytváří harmonický a útulný vzhled interiéru. Koberce z této kolekce jsou vyrobeny z kvalitních syntetických materiálů, které zajišťují odolnost vůči každodennímu používání, snadnou údržbu a příjemný povrch na dotek. Díky univerzálnímu designu jsou vhodné do obývacího pokoje, ložnice, kanceláře i moderních komerčních prostor. Parametry:
▪ Výška vlasu: 9 mm
▪ Celková hmotnost: 1,80 kg/m²
▪ Materiál: 100% polyester
Parametry
| Barva | Šedá,Černá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | Aura |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 60x100 cm |
| šířka | 60 cm |
| délka | 100 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Šedá,Černá | Šedá,Černá — Moderní koberce |
| délka: 100 cm | 100 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Aura | Aura — Moderní koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Moderní koberce |
| Rozměr: 60x100 cm | 60x100 cm — Moderní koberce |
| šířka: 60 cm | 60 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Moderní koberce |