Koberec protiskluzový ANDRE 1863 Romby, geometrický - bílý / černý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 597 Kč
Jednoduchý, ale kvalitní koberec v příjemných barvách, který se bude hodit do různých stylů interiéru. Koberec lze prát v pračce. ▪ výška vlasu:. Cca 5 mm ▪ Celková hmotnost: Cca 0,70 kg/m2 ▪... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 597 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Jednoduchý, ale kvalitní koberec v příjemných barvách, který se bude hodit do různých stylů interiéru.
Koberec lze prát v pračce.
▪ výška vlasu:. Cca 5 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 0,70 kg/m2
▪ materiál: 100% polyester
Parametry
| Barva | Černá,Bíla |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Pratelný,Protiskluzový,Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | Andre |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Černá,Bíla | Černá,Bíla — Moderní koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Andre | Andre — Moderní koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Moderní koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Moderní koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Moderní koberce |