Koberec Selenne GS010A Beige béžový / krémový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 313 Kč
Kolekce koberců SELENNE přináší originální nepravidelné tvary a moderní abstraktní vzory, které dodají interiéru jedinečný charakter. Design spojuje modernost s elegancí, díky čemuž se koberce snadno... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 313 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce koberců SELENNE přináší originální nepravidelné tvary a moderní abstraktní vzory, které dodají interiéru jedinečný charakter. Design spojuje modernost s elegancí, díky čemuž se koberce snadno kombinují s různými styly zařízení – od minimalistického až po výraznější moderní interiér. Koberce jsou vyrobeny z kombinace kvalitního polyesteru a polypropylenu, které zajišťují odolnost, dlouhou životnost a snadnou údržbu. Dvouúrovňový vlas vytváří atraktivní 3D efekt, zvýrazňuje vzory a dodává koberci hloubku. Povrch je měkký a příjemný na dotek, přičemž pružná vlákna si zachovávají svůj tvar i při každodenním používání. Materiály použité v kolekci SELENNE jsou odolné vůči deformaci, neabsorbují vlhkost a jsou méně náchylné ke vzniku skvrn. Vlákna si zároveň zachovávají barevnou stálost i při dlouhodobém vystavení slunečnímu záření. Zadní strana koberců je doplněna bavlněným podkladem, který zvyšuje flexibilitu a komfort při chůzi, zatímco pečlivě olemované okraje přispívají k dlouhodobému estetickému vzhledu. ▪ Tloušťka koberce: 13 mm
▪ Hustota tkaní: 604 000 bodů/m²
▪ Celková hmotnost: 2,25 kg/m²
▪ Materiál: 70% polypropylen, 30% polyester
Parametry
| Barva | Béžová,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester,polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Pruhované vzory,3D vzor,Geometrické vzory |
| Kolekce | SELENNE |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Béžová,Krémová | Béžová,Krémová — Moderní koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: SELENNE | SELENNE — Moderní koberce |
| Materiál: polyester,polypropylen | polyester,polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Moderní koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |