Koberec Vegas Home 3D Romby
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 303 Kč
Vyberte si z naší nabídky moderních koberců v různých barvách, velikostech a vzorech. Vyrobeny jsou z kvalitních materiálů a nevyžadují náročnou údržbu. Ostatní informace: Materiál: 100% polypropylen... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 303 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vyberte si z naší nabídky moderních koberců v různých barvách, velikostech a vzorech. Vyrobeny jsou z kvalitních materiálů a nevyžadují náročnou údržbu.
Ostatní informace:
Materiál: 100% polypropylen
Celková tloušťka: 11 mm
Celková hmotnost: Cca 2,78 kg/m2
Parametry
| Barva | Béžová,Modrá,Vícebarevná |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory,3D vzor |
| Kolekce | Vegas |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Béžová,Modrá,Vícebarevná | Béžová,Modrá,Vícebarevná — Moderní koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Vegas | Vegas — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Moderní koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Geometrické vzory,3D vzor | Geometrické vzory,3D vzor — Moderní koberce |