Oboustranný koberec 206139/10810 béžový / krémový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 027 Kč
Šňůrkový tkaný koberec je odolný vůči nečistotám a má nenáročnou údržbu a je praktickým řešením do interiéru i exteriéru. Koberce se používají v předsíni, kuchyni a na místech s vysokou návštěvností.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 2 027 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Šňůrkový tkaný koberec je odolný vůči nečistotám a má nenáročnou údržbu a je praktickým řešením do interiéru i exteriéru. Koberce se používají v předsíni, kuchyni a na místech s vysokou návštěvností. Šňůrové koberce doporučujeme díky antialergickým vlastnostem alergikům, protože nepřitahují prach. Koberce jsou odolné vůči oděru, takže jejich používání v nezměněné podobě je možné si užívat dlouhá léta. Koberce jsou vhodné pro venkovní použití a jsou odolné vůči povětrnostním vlivům. Hlavní výhodou těchto koberců je jejich oboustranný vlas. Pokud vás omrzí barevná varianta koberce, jednoduše jej otočte a vychutnejte si nový vzhled! ▪ Celková výška: 5 mm
▪ Celková hmotnost: 1,30 kg/m2
▪ Materiál: 100% polypropylen
▪ Země původu: Belgie
Parametry
| Barva | Béžová,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | Brussels |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 140x200 cm |
| šířka | 140 cm |
| délka | 200 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Béžová,Krémová | Béžová,Krémová — Moderní koberce |
| délka: 200 cm | 200 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Brussels | Brussels — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 140x200 cm | 140x200 cm — Moderní koberce |
| šířka: 140 cm | 140 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Smyčkový (velmi nízký; odolný) | Smyčkový (velmi nízký; odolný) — Moderní koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Moderní koberce |