Protiskluzový koberec VENEZIA PRINT 240574W-1
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 451 Kč
Dodejte svému domovu styl, který zaujme na první pohled. Koberec Venezia Print v sobě spojuje výrazný design s příjemným komfortem, díky čemuž se stane dominantou každé místnosti. Originální vzor v... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 451 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Dodejte svému domovu styl, který zaujme na první pohled. Koberec Venezia Print v sobě spojuje výrazný design s příjemným komfortem, díky čemuž se stane dominantou každé místnosti. Originální vzor v kombinaci moderního a klasického stylu oživí interiér a dodá mu osobitý charakter. Měkký a příjemný povrch zpříjemní každý krok, zatímco kvalitní materiál zajistí dlouhou životnost i při každodenním používání. Tento koberec je ideální volbou do obývacího pokoje, ložnice či pracovny, jednoduše všude tam, kde chcete vytvořit útulnou a stylovou atmosféru bez kompromisů. ▪ Celková tloušťka: 4 - 5 mm
▪ Celková hmotnost: 1,0 kg/m² ▪ Materiál: polyester ▪ Certifikát Standard 100 OEKO-TEX®
Parametry
| Barva | Béžová,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení,Protiskluzový |
| Vzor | Abstraktní vzory |
| Kolekce | VENEZIA |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Béžová,Krémová | Béžová,Krémová — Moderní koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: VENEZIA | VENEZIA — Moderní koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Moderní koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Moderní koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory | Abstraktní vzory — Moderní koberce |