Balshop.cz logo

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.BALshop.cz: recenze a zkušenosti

Internetový obchod BALshop.cz je zaměřený na prodej barev, laků, drogistického zboží, úklidových potřeb, kosmetických produktů a domácích potřeb. E-shop provozuje společnost Barvy a Laky Hostivař, která je předním tradičním výrobcem nátěrových hmot, a to již od roku 1893. Mezi jejich vlastní výrobky patří značky Hostagrund, Bakrylex, Soicrat, Indrustrol, Remal, Fest-B, Uniflex, Denas, Lazurol, Pragoprimer či Betex. Kromě e-shopu je zákazníkům k dispozici i více než 50 kamenných prodejen BARVY A LAKY DROGERIE a více než 90 prodeje partnerské sítě Ráj drogerie a Barevný ráj. Společnost je předním českým specialistou na výrobu syntetických nátěrových hmot. V oblasti vývoje disponuje špičkovým zázemím, kvalitně vybavenými laboratořemi a také velmi zkušenými specialisty.

BALshop.cz e-shop

Tradiční český výrobce barev a laků již od roku 1893.“

Sortiment

V nabídce internetového obchodu BALshop.cz najdete penetrace, malířské barvy na zeď, barvy a laky na dřevo, kov, beton, bazény, střechu, okap, fasádu, univerzální barvy a laky, barvy ve spreji, asfaltové nátěry, barvy na textil, také tužidla, tvrdidla, iniciátory, malířské potřeby, lepidla, tmely, silikony, pěny, ředidla a technické kapaliny a v neposlední řadě také štuky, stěrky či sádry. Pořídit zde můžete také čisticí prostředky, prací prostředky, dezinfekční a hygienické potřeby, přípravky do myčky, eko drogerii, pohlcovače vlhkosti, pytle na odpad či úklidové pomůcky. Nechybí ani kosmetika (vlasová, pleťová i tělová), vše pro péči o zdraví a dítě, dekorativní kosmetika, kapesníky, toaletní papíry či další koupelnový sortiment. V e-shopu BALshop.cz na vás dále čeká kosmetika a přípravky pro auto, moto, bazénová chemie, chovatelské potřeby, hnojiva a postřiky, ochranné pomůcky, vše pro cestování, cyklistiku, domácnost či grilování, travní směsi a osiva, lepicí pásky, fólie a plachty, odvlhčovače nebo bio čističe jezírek. Nabízené produkty můžete vyhledávat také podle oblíbených značek a výrobců. Vše najdete přehledně seřazeno v těchto kategoriích:

 • Akce
 • Barvy, laky, příslušenství
 • Drogerie, praní, úklid
 • Kosmetika a zdraví
 • Dům, hobby, zahrada
 • Vánoce
 • Výprodej
 • Značky

Základní informace (o platbě a dopravě)

Možnosti platbyMožnosti dopravy

on-line kartou

PPL

faktura

osobní odběr - výdejní místo Ulozenka.cz

hotově při odběru

osobní odběr - prodejna BALshop.cz (BARVY A LAKY DROGERIE)

kartou při odběru

osobní odběr - prodejna BALshop.cz (BAREVNÝ RÁJ)

dobírka

osobní odběr - prodejna BALshop.cz (RÁJ DROGERIE)

Hodnocení a recenze

Zákazníci, kteří nakoupili v internetovém obchodě BALshop.cz, jsou ve většině případů velmi spokojení s rychlostí doručení, příznivými cenami a rovněž bohatým výběrem zboží. Pozitivně je hodnocena také komunikace obchodu, kterou většina zákazníků považuje za ochotnou.

BALshop.cz Heureka
Zdroj: Heureka.cz

V některých případech došlo k doručení nekompletní objednávky, případně bylo zboží poškozené nebo nedostatečně zabalené. Jedná se o jednotky problémů a obchod je v jejich řešení velice aktivní a poškozeným zákazníkům nabízí slevy jako kompenzaci.

Proč zde nakoupit

 • BALshop.cz pořádá pravidelné slevové akce a zboží nabízí také ve výprodeji.
 • Produkty lze na webu vyhledávat podle oblíbené značky.
 • Zajímavé články, novinky, tipy i rady najdete zde.
 • Na ty, kteří se stanou členy Klubu zákazníků, čeká celá řada výhod.
 • Společnost provozující e-shop je členem asociace výrobců nátěrových hmot, držitelem ochranné známky Český výrobek, hlavním partnerem Cechu malířů a lakýrníků a také generálním partnerem Bohemians 1905.
 • BALshop.cz připravil pro výrobce barev, stavební společnosti, architekty a další profesionální vizualizační software.

Kontakt a důležité informace

Adresa (sídlo):

Průmyslová 1472/11, Praha 10 Hostivař, 102 00

Adresa (korenspondenční):

Barvy a laky Hostivař, a. s., Paceřická 1/2773, Praha 9, 193 00

Telefon (info, objednávky):

+420 271 084 418 (pracovní dny 8-16 h)

Telefon (poradna drogerie):

+420 271 084 157 (pracovní dny 8-16 h)

Telefon (poradna barvy, laky):

+420 724 234 400 (pracovní dny 8-16 h)

E-mail (info, objednávky):

[email protected]

E-mail (poradna drogerie):

[email protected]

E-mail (poradna barvy, laky):

[email protected]

Facebook:

Barvy a Laky Hostivař a.s.

Instagram:

bal.cz

YouTube:

BARVY A LAKY HOSTIVAŘ

Web:

www.balshop.cz

mapa sídla

seznam výdejních míst Ulozenka.cz

seznam a mapy prodejen BARVY A LAKY DROGERIE

seznam a mapy prodejen BAREVNÝ RÁJ

seznam a mapy prodejen RÁJ DROGERIE

Vaše zkušenosti

Nakoupili jste v internetovém obchodě BALshop.cz? Jaké jsou vaše zkušenosti? Budeme rádi, pokud se o ně s nám a dalšími čtenáři podělíte dole v komentářích!

5/5 - (1 vote)


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..