Lunzo.cz logo

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.Lunzo.cz: recenze a zkušenosti

Lunzo.cz není internetový obchod, ale internetová nákupní galerie. Najdete zde téměř cokoliv, nabídka zboží je opravdu široká. Veškeré produkty pochází z Taiwanu nebo Číny a poštovné hradí přímo sami Prodejci. To se odráží především na cenách produktů, které jsou opravdu velmi nízké. Právě široký a různorodý sortiment a nízké ceny jsou to, co dělají z lunzo.cz tak oblíbené místo nákupů, a to přes to, že jsou na českém trhu poměrně krátce.

Lunzo.cz eshop

Nejvyšší kvalita za nejnižší cenu.“

Sortiment

V internetové nákupní galerii lunzo.cz najdete vše od oblečení, obuvi, doplňků či kabelek nebo batohů přes kosmetické produkty, elektroniku a vše pro vaše zdraví až po potřeby do domácnosti, ke sportu, pro vaše domácí mazlíčky či pro děti. Veškeré zboží je vyrobeno a dováženo přímo z Číny či Taiwanu. Produkty najdete seřazené v těchto kategoriích:

 • Oblečení a doplňky
 • Boty
 • Dům a Zahrada
 • Elektronika
 • Kabelky, Batohy a Peněženky
 • Sport a Zábava
 • Šperky a Hodinky
 • Vše pro děti
 • Zdraví a Krása

Základní informace (o platbě a dopravě)

Možnosti platbyMožnosti dopravy

bankovní převod

Česká pošta

Hodnocení a recenze

Zákazníci internetové nákupní galerie lunzo.cz si nejvíce chválí opravdu nízké ceny. Také s kvalitou dodaného zboží jsou ve velké míře spokojení. Dále je pozitivně hodnocen web a jeho přehlednost, také široká nabídka zboží.

Lunzo.cz Heureka
Zdroj: Heureka.cz

Nejčastěji směřují stížnosti zákazníků na dlouho dodací lhůtu. Ta je zmíněna v Obchodních podmínkách a může se jednat až o 25 pracovních dní, které navíc běží teprve od odeslání zásilky. Je důležité s takto dlouho dodací lhůtou předem pro jistotu počítat. Mnoho negativních hodnocení pochází z neznalosti zákazníků, proto doporučujeme si přečíst Důležité informace níže.

Důležité informace

 • Lunzo.cz funguje jako zprostředkovatel obchodu, proto je v jeho možnostech řešit pouze reklamace spojené s touto službou (nedodání zboží či dodání jiného, dlouhá dodací lhůta apod.). Reklamaci zboží samotného musí zákazník řešit přímo s konkrétním dodavatelem z Asie. Za určitých podmínek je společnost Lunzo.cz ochotná vyřídit vše za zákazníka. Tyto podmínky naleznete v Obchodních podmínkách (odkaz dole pod Kontakty).
 • Dodací lhůta je vzhledem k odesílání zboží až z Asie o něco delší, pohybuje se v rozmezí od 5 do 25 pracovních dní od odeslání zásilky.
 • U zásilek v ceně vyšší než 550 Kč (22 €) může během přepravy dojít k celnímu projednání a k ceně zboží bude v takovém případě připočítán poplatek za clo.
 • Zboží může být dodáváno od více dodavatelů a každý z nich posílá svou vlastní zásilku, tzn. že jedna objednávka vám může přijít v podobě více zásilek.

Proč zde nakoupit

 • Internetová nákupní galerie nabízí věrnostní slevy 1-5 % pro registrované zákazníky, kteří nakoupí v určité výši (1 000-5 000 Kč).
 • Doprava je hrazena přímo dodavateli a její cenu si strhává lunzo.cz ze své marže, neodráží se tedy na ceně zboží.
 • Nabídka zboží je opravdu široká a najdete zde téměř cokoliv – zboží je nejen levné, ale také originální a zajímavé.

Kontakt a důležité informace

Adresa:

Lunzo s.r.o., Bělohorská 7, Plzeň, 301 00

Telefon:

+420 373 036 366 (pracovní dny 9-17 h)

E-mail:

[email protected]

Facebook:

LunzoEurope

Instagram:

lunzo.cz

Web:

www.lunzo.cz

Obchodní podmínky

Reklamační řád

kontaktní formulář

Vaše zkušenosti

Jaké jsou vaše zkušenosti s obchodem lunzo.cz? Podělte se o ně s námi dole v komentářích!

3.9/5 - (346 votes)


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..