Lunzo.cz: recenze a zkušenosti

Lunzo.cz není internetový obchod, ale internetová nákupní galerie. Najdete zde téměř cokoliv, nabídka zboží je opravdu široká. Veškeré produkty pochází z Taiwanu nebo Číny a poštovné hradí přímo sami Prodejci. To se odráží především na cenách produktů, které jsou opravdu velmi nízké. Právě široký a různorodý sortiment a nízké ceny jsou to, co dělají z lunzo.cz tak oblíbené místo nákupů, a to přes to, že jsou na českém trhu poměrně krátce.

Lunzo.cz eshop

Nejvyšší kvalita za nejnižší cenu.”

Sortiment

V internetové nákupní galerii lunzo.cz najdete vše od oblečení, obuvi, doplňků či kabelek nebo batohů přes kosmetické produkty, elektroniku a vše pro vaše zdraví až po potřeby do domácnosti, ke sportu, pro vaše domácí mazlíčky či pro děti. Veškeré zboží je vyrobeno a dováženo přímo z Číny či Taiwanu. Produkty najdete seřazené v těchto kategoriích:

 • Oblečení a doplňky
 • Boty
 • Dům a Zahrada
 • Elektronika
 • Kabelky, Batohy a Peněženky
 • Sport a Zábava
 • Šperky a Hodinky
 • Vše pro děti
 • Zdraví a Krása

Základní informace (o platbě a dopravě)

Možnosti platbyMožnosti dopravy

bankovní převod

Česká pošta

Hodnocení a recenze

Zákazníci internetové nákupní galerie lunzo.cz si nejvíce chválí opravdu nízké ceny. Také s kvalitou dodaného zboží jsou ve velké míře spokojení. Dále je pozitivně hodnocen web a jeho přehlednost, také široká nabídka zboží.

Lunzo.cz Heureka
Zdroj: Heureka.cz

Nejčastěji směřují stížnosti zákazníků na dlouho dodací lhůtu. Ta je zmíněna v Obchodních podmínkách a může se jednat až o 25 pracovních dní, které navíc běží teprve od odeslání zásilky. Je důležité s takto dlouho dodací lhůtou předem pro jistotu počítat. Mnoho negativních hodnocení pochází z neznalosti zákazníků, proto doporučujeme si přečíst Důležité informace níže.

Důležité informace

 • Lunzo.cz funguje jako zprostředkovatel obchodu, proto je v jeho možnostech řešit pouze reklamace spojené s touto službou (nedodání zboží či dodání jiného, dlouhá dodací lhůta apod.). Reklamaci zboží samotného musí zákazník řešit přímo s konkrétním dodavatelem z Asie. Za určitých podmínek je společnost Lunzo.cz ochotná vyřídit vše za zákazníka. Tyto podmínky naleznete v Obchodních podmínkách (odkaz dole pod Kontakty).
 • Dodací lhůta je vzhledem k odesílání zboží až z Asie o něco delší, pohybuje se v rozmezí od 5 do 25 pracovních dní od odeslání zásilky.
 • U zásilek v ceně vyšší než 550 Kč (22 €) může během přepravy dojít k celnímu projednání a k ceně zboží bude v takovém případě připočítán poplatek za clo.
 • Zboží může být dodáváno od více dodavatelů a každý z nich posílá svou vlastní zásilku, tzn. že jedna objednávka vám může přijít v podobě více zásilek.

Proč zde nakoupit

 • Internetová nákupní galerie nabízí věrnostní slevy 1-5 % pro registrované zákazníky, kteří nakoupí v určité výši (1 000-5 000 Kč).
 • Doprava je hrazena přímo dodavateli a její cenu si strhává lunzo.cz ze své marže, neodráží se tedy na ceně zboží.
 • Nabídka zboží je opravdu široká a najdete zde téměř cokoliv – zboží je nejen levné, ale také originální a zajímavé.

Kontakt a důležité informace

Adresa:

Lunzo s.r.o., Bělohorská 7, Plzeň, 301 00

Telefon:

+420 373 036 366 (pracovní dny 9-17 h)

E-mail:

info@lunzo.cz

Facebook:

LunzoEurope

Instagram:

lunzo.cz

Web:

www.lunzo.cz

Obchodní podmínky

Reklamační řád

kontaktní formulář

Vaše zkušenosti

Jaké jsou vaše zkušenosti s obchodem lunzo.cz? Podělte se o ně s námi dole v komentářích!Categories

Related Posts

14 thoughts on “Lunzo.cz: recenze a zkušenosti

 1. Katarína Reply

  Manžel si objednal kecky vel. 42. Když po 25. dnech dorazili, zjistil, že jsou malé a obuje je jeho manželka s vel. 38. Na botách je ovšem vypsaná vel. 42. Takže přes lunzo. CZ již nikdy více!!!

 2. OBJEDNÁVKA ZBOŽÍ Reply

  Nekupovat kradou jenom peníze.2 měsíce čekám na balík.Dnes již ani neodpovídají na emaily

 3. Inkasují - nedodávají. Reply

  Zaplatil jsem zboží ihned po objednání a neustále mně chodí výzvy k zaplacení již zaplaceného. Nemám zboží ani peníze. Na e-maily již nereagují, potvrzení o úhradě neberou na vědomí. Jednoznační podvodníci!!!!!!!

 4. Oto Reply

  PODVODNÍCI,po dvou měsících již ani nekomunikují a zaplacené zboží samozřejmě nikde!!!!!!!!!!!!

  • Sarka Reply

   Podvodníci a zloději. Okrádají rodiče malých dětí. Arogantní chovani lhaní. Dejte na čoi.. A obraťte se vaše stížnosti.cz.. pište recenze. Mažou negativní. A píšou si sami vlastní. Se stejným slohem.. hnus. Zloději. Mě ukradli 819 kč
   .

 5. Valerie Reply

  Podvodníci!!! 17.11.2019 jsem objednala zboží,dodnes nic nemám,ani peníze,které jsem uhradila hned při objednávce.Odkazují mě na prodejce,samozřejmě nevím na kterého,nevím kde zboží objednali.Nedoporučuji!!!

 6. Valerie Reply

  Zboží dorazilo víc jak za měsíc,na Aliexpresu vyšla cena zboží 40Kč, Lunzu jsem uhradila 275Kč.Tak žádná doprava zdarma(tu hradí prodejce),čistý zisk za zprostředkování,je pouhých 235kč,no nekup to.Moje blbost,ponaučení pro příště,nepřečetla jsem si všechny recenze,asi jsem našla jen ty co si napsali sami.Slezáková

 7. D.L. Reply

  Objednala jsem dětskou bundičku, chtěla jsem ji vyměnit za jinou, bohužel telefony neberou, na emaily neodpovídají. Po 3 týdnech mi dli zprávu, že mi bude do 25 dnů zboží odesláno. n email o výměně zboží reagovali po 3 týdnech a bych napsala co chci vyměnit,
  přestože jsem to již psala a měli to v emailu o pár řádek níže. Odepsala jsem, ovšem reakce žádná!!! Zklamaná, naštvaná, nedopuručuji !!!!

 8. Recenze - Objednávka - zkušenosti Reply

  Když bych to řekl laicky, tak všechno mě zde zklamalo… moje největší chyba byla před objednáním si neprohlédnout recenze tohoto eshopu a to se mi stalo, jak u většiny zákazníků taky osudným, i když v životě jsem ztratil vic peněz, i tak jsou to pro mě stále velké peníze a tohle jejich jednání a chování mě poprvé v životě donutilo napsat negativní recenzi na tento eshop. Moje objednávka byla podaná 14.12. 2019 a obsahovala pouze a jen 3 produkty ve výši 897 Kč. To, že už jen, že jsem se dozvěděl, že produkty objednává někde z jiných eshopu levněji a prodává je dráž mě už dostalo. Až z Číny Vám tyto produkty dodávají upozorňuji. Moje zboží přišlo až 22.1. 2020, víc jak měsíc trvání a čekání na zboží, tohle se mi ještě nikdy nestalo a bohužel nejsem sám. Zlatý Wish nebo Aliexpress. U těchto eshopu, pokud si budete objednávat, tak zboží dojde nejpozději do 14 dnů, často už za 7 dní Vám to přijde. Ale budiž, byli asi Vánoce, tak měli “hodně” práce. To, co mě už nejvíc dostalo a četl jsem v několika recenzích, že zboží chodí v neúplném stavu, bohužel se to stalo i mně a přišlo pouze 1/3 produktů a to navíc ten jeden jediný produkt byl poškozen, tohle už je i na mé poměry dost. No, abych ještě vracel do Číny poškozený produkt a platil bych za to, aby to tam vůbec přišlo a vůbec mi to dodali… To mi za to nestojí, zkusil jsem je a udělal jsem velkou chybu. Pochopil bych, kdybych si objednal např 15-20 věcí tam a nepřišla by jedna, to se může stát a stává se to (stalo se mi to, když jsem rok zpět z MALL.cz objenaval 7 produktů a 1 mi nepřišel a hned s omluvou mi druhý den produkt přišel, to chápu), ale jak všude píší, tohle je snad naschvál dělané a ze zákazníků dělají akorát s prominutím dementy. Každopádně jsem jim napsal mail a žádal jsem o vysvětlení a co s tím budou dělat.., bylo to hned dne 22.1. 2020 a už je 28.1. 2020 a stále žádná reakce, žádná omluva, prostě nic, zajímalo by mě, co tam dělají.., jediné, co mi teď přišlo je 10% sleva na jejich produkty.. To určitě.. Lunzo nikdy víc! Takže shrnutí:
  -Doba čekání
  – dodání v neúplném stavu
  -zbytek zboží poškozen
  – žádné odškodnění
  -žádná reakce ani omluva
  -ze zákazníků si dělají akorát loutky.
  Toď vše, děkuji za přečtení a čas a snad neudělate stejnou chybu jako já a radši, když už Čínu, tak např Wish nebo AliExpress. Děkuji a hezký den. P.

 9. PODVODNICI Reply

  Podobná zkušenost .JSOU TO PODVODNICI a ZLODEJI . NIKDY VíCE .

 10. Nikdy více - firma pro ČOI Reply

  Silně arogantní firma, která si v mnoha situacích zaslouží nahlášení České obchodní inspekci. Zde odkaz: https://www.coi.cz/podatelna/

  Nic zde nekupujte, nedodržují ani vlastní pravidla hry.

 11. Ivana Reply

  Tragédie, neochota pokládají telefon, 2 měsíce dlouhá dodací lhůta, nepříjemné chovani
  Nikdy více neobjednavat přes lunzo. Jen nevím, zda mi někdy zboží vůbec dorazí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..