DEK.cz logo

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.DEK.cz: recenze a zkušenosti

Česká společnost Stavebniny DEK a.s., která provozuje e-shop DEK.cz, funguje na našem trhu již více než 26 let. Zaměřuje se na prodej stavebního, izolačního, hydroizolačního, nebo elektroinstalačního materiálu, fasádních systémů, střešních krytin, příslušenství a profesionálního nářadí. Společnost kromě prodeje nabízí také poradenství, projekční služby, průzkumy či posudky v oblasti stavebnictví.

DEK.cz e-shop

Strategii stavíme na vysoké odbornosti, profesionalitě a na komplexním poradenském servisu.“

Sortiment

Nabídka e-shopu DEK.cz je opravdu široká a pro svůj dům či zahradu taky seženete opravdu vše. Najdete zde celou řadu stavebnin pro hrubou stavbu, suchou výstavbu nebo dřevěné konstrukce, také střechy, zateplovací systémy, hydroizolaci, tepelnou izolaci, stavební chemii či výplně, podlahy, obklady a venkovní dlažby, klempířské prvky, drenáže, vypínače a zásuvky, svítidla, žárovky a zářivky, zabezpečovací systémy, kabely a vodiče, úložný a spojovací materiál, rozvodnice a rozváděče či hromosvody. V nabídce jsou také ventilátory, topidla, armatury, odpadní systémy, termostaty a regulátory, čerpací technika, izolace či spotřebiče. Chybět nesmí ani nářadí pro různé typy profesí i činností, barvy a laky pro všechny typy podkladů či interiérový a zahradní nábytek, včetně doplňků a osvětlení. K dispozici je navíc také půjčovna nářadí či techniky. Produkty pochází od téměř 300 prověřených výrobců včetně takových jmen jako ABB, Baumit, Weber, ISOVER, Hilti, Hansa, DeWALT, Eaton či Geberit. Všechny produkty jsou k dohledání pod těmito kategoriemi:

  • Stavebniny
  • Elektromateriál
  • Voda-topení-plyn
  • Nářadí
  • Barvy a laky
  • Nábytek a zahrada
  • Půjčovna
  • AKCE

Základní informace (o platbě a dopravě)

Možnosti platbyMožnosti dopravy

on-line kartou

doprava DEK (pouze pro stavební materiály)

bankovní převod

osobní odběr - prodejny DEK

hotově při odběru

kartou při odběru

faktura (nutné mít uzavřenou rámcovou kupní smlouvu)

Hodnocení a recenze

Zákazníci u e-shopu DEK.cz nejčastěji pozitivně hodnotí rychlost doručení, ceny produktů a širokou nabídku. Spokojení jsou také většinou s komunikací obchodu, jak při nákupu a výběru zboží, tak při řešení reklamací a jiných potíží. Personál poboček je hodnocen jako ochotný a profesionální. Zákazníci také chválí širokou síť výdejních míst a prodejen, stejně jako nabízené služby.

DEK.cz Heureka
Zdroj: Heureka.cz

Někteří zákazníci mají špatné zkušenosti s delší dobou dodání, vyskytly se také problémy s naskladněním některých produktů. Problémy s e-shopem DEK.cz jsou spíše ojedinělé a pracovníci podpory se je snaží vyřešit co nejrychleji a ke spokojenosti zákazníka.

Proč zde nakoupit

Kontakt a důležité informace

Vaše zkušenosti

Podělte se s námi o své zkušenosti s nákupem v e-shopu DEK.cz dole v komentářích!

2.7/5 - (16 votes)


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..