DIALEKARNA.cz logo

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.DIALEKARNA.cz: recenze a zkušenosti

DIALEKARNA.cz je specializovaný internetový obchod se zaměřením na potřeby a pomůcky pro diabetiky. Obchod provozuje společnost MASANTA S.R.O., která je vydavatelem časopisu DIAstyl. Opravdu široký sortiment internetového obchodu zahrnuje vše potřebné pro léčbu diabetu, ale také produkty pro zdraví a celkovou péči o vaše tělo a nechybí ani odborná literatura a časopisy, rehabilitační pomůcky a mnoho dalšího. Sortiment je neustále rozšiřován o další produkty, které vám usnadní život nejen s diabetem. Proškolený personál poskytne na zákaznické lince mnoho užitečných informací i o současných novinkách.

DIALEKARNA.cz e-shop

Váš partner pro pevné zdraví již od roku 2014.“

​Sortiment

V sortimentu internetového obchodu DIALEKARNA.cz můžete pořídit šikovné glukometry, které lze propojit s vaším chytrým telefonem, testovací a diagnostické proužky či odběrová pera, jehly a lancety. Dále zde najdete speciální diabetickou obuv, vložky do bot, ponožky nebo podkolenky, kosmetiku pro péči o nohy, ruce, tělo, rty či pro ústní hygienu, teploměry, váhy, tlakoměry, pomůcky pro cvičení a rehabilitaci či zdravotnický materiál. Nechybí ani potraviny, sladidla, čaje, doplňky stravy, knihy a časopisy, pouzdra či dávkovače léků a také šikovné doplňky. Všechno nabízené zboží najdete přehledně seřazené v následujících kategoriích:

  • Péče o nohy
  • Potraviny, vitamíny, čaje
  • Kosmetika a hygiena
  • Pouzdra a dávkovače léků
  • Knihy a časopisy
  • Zdravotnický materiál
  • Rehabilitace a cvičení
  • Teploměry, tlakoměry, váhy
  • Doplňky

​Základní informace (o platbě a dopravě)

Možnosti platbyMožnosti dopravy
on-line kartouPPL
bankovní převodWEDO
hotově při odběruosobní odběr - výdejní místo Zasilkovna.cz
dobírka

​Hodnocení a recenze

Zákazníci, kteří mají zkušenost s nákupem v internetovém obchodě DIALEKARNA.cz, nejčastěji chválí rychlost doručení, ceny produktů a také kvalitu doručeného zboží. Spokojení jsou ve většině případů i s komunikací obchodu a přístupem k řešení potíží. E-shop DIALEKARNA.cz považují zákazníci za spolehlivý.

DIALEKARNA.cz Heureka
Zdroj: Heureka.cz

V některých případech došlo ke zpoždění doručení, případně nebyli zákazníci dostatečně spokojení s kvalitou obdrženého zboží. Mohou pro tyto případy využít reklamaci, která je u e-shopu jednoduchá, spolehlivá a rychlá.

​Kontakt a důležité informace

Adresa (sídlo):

MASANTA s.r.o., Dolnocholupická 915/65, Praha 4, 143 00

Telefon 1:

+420 607 045 350 (pracovní dny 8-17 h)

Telefon 2:

+420 777 663 666 (pracovní dny 8-17 h)

Telefon 3:

+420 734 715 463 (pracovní dny 8-17 h)

E-mail:

[email protected]

Facebook:

DIALEKARNA.cz

Web:

www.dialekarna.cz

reklamační list (DOC)

​Vaše zkušenosti

I vy máte zkušenost s nákupem v internetovém obchodě DIALEKARNA.cz? Potěší nás, pokud se o ni s námi a ostatními čtenáři podělíte dole v komentářích!

5/5 - (1 vote)


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..