smdLEDzarovky.cz logo

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.smdLEDzarovky.cz: recenze a zkušenosti

Internetový obchod smdLEDzarovky.cz se zabývá prodejem a distribucí LED osvětlení. Provozuje jej společnost LED21, která je na našem trhu již od roku 1995, kdy se zpočátku věnovala především telekomunikaci, světelné reklamě a zabezpečovací technice. LED technologiím se profesionální tým věnuje přibližně od roku 2010. V současnosti komunikuje společnost přímo s výrobci, aby svým zákazníkům nabídla to nejlepší a nejmodernější z oblasti světelné techniky. Internetový obchod smdLEDzarovky.cz je distributorem značek jako Ledlumen, Optonica, PremiumLux, Emos, Kanlux či Greenlux. E-shop nabízí maloobchodní i velkoobchodní prodej a produkty nabízí firmám, živnostníkům, hotelům, developerským firmám či správcům nemovitostí.

smdLEDzarovky.cz e-shop

Vždy jsme fandili moderním trendům.“

​Sortiment

Internetový obchod smdLEDzarovky.cz nabízí především LED osvětlení. Zakoupit zde tedy můžete LED žárovky, reflektory, trubice, panely, pásky včetně profilů, moduly nebo LED svítilny a čelovky. Pořídíte zde vnitřní LED svítidla (stropní, nástěnná, stolní, nábytková, koupelnová či na schodiště či do chodby), venkovní (přisazená na zeď či na strop, na fasádu, zahradní či nájezdová), technická (pouliční, nouzová, trubicová, reflektory, extrémně odolná apod.) nebo dekorační (party osvětlení, LED hadice, řetězy s programy či časovačem, LED dekorace, LED/laser projektory či LED figurky). Nechybí ani napájecí zdroje LED. Dále najdete v nabídce také akumulátory a baterie, elektroinstalační materiál, ovladače a čidla a také veškeré potřebné příslušenství k nabízenému zboží. V internetovém obchodě smdLEDzarovky.cz můžete zakoupit také produkty z oblasti domácí elektroniky jako jsou meteostanice, domácí telefony či videotelefony, teploměry, termostaty, osobní nebo kuchyňské váhy, budíky a hodinky, domovní zvonky, monitorovací technika, TV a audio či vysílačky. V neposlední řadě zde pořídíte dárkové zboží pro ženy, muže, děti i domácí mazlíčky a koupit si zde můžete rovněž dárkové poukazy. Všechno nabízené zboží je přehledně umístěné v těchto kategoriích:

 • Baterie, Akumulátory
 • Balíčky X+1 ZDARMA
 • LED Žárovky
 • LED panely
 • LED trubice
 • LED pásky a moduly
 • Profily pro LED pásky
 • LED reflektory
 • Napájecí zdroje LED
 • Svítidla Vnitřní
 • Svítidla Venkovní
 • Svítidla Technická
 • Čidla a ovladače
 • Domácí elektronika
 • Elektroinstal. materiál
 • LED svítilny, čelovky
 • Dekorační osvětlení
 • Dárečky
 • ANTI – COVID
 • Zboží v akci

​Základní informace (o platbě a dopravě)

Možnosti platbyMožnosti dopravy
on-line kartouČeská pošta (Balík Do ruky)
bankovní převodČeská Pošta (Balík Na poštu)
hotově při odběruGLS
kartou při odběruGLS Slovensko
dobírkaosobní odběr - výdejní místo Zasilkovna.cz
osobní odběr - výdejní místo Balikovna.cz
osobní odběr - výdejní místo smdLEDzarovky.cz

​Hodnocení a recenze

Zákazníci, kteří nakoupili v internetovém obchodě smdLEDzarovky.cz, nejčastěji pozitivně hodnotí rychlost doručení, široký výběr obchodu a také kvalitu doručeného zboží. Spokojení jsou většinou i s pořizovacími cenami a chválí také přístup a komunikaci obchodu v případě problémů.

smdLEDzarovky.cz Heureka
Zdroj: Heureka.cz

V některých případech došlo k opožděnému dodání produktu od dodavatele a jeho následné naskladnění a odeslání zákazníkům se tím pádem rovněž opozdilo. Pracovníci obchodu se snaží zákazníky o komplikacích dostatečně informovat a v případě závažnějších problémů jim nabízí také adekvátní kompenzace.

​Proč zde nakoupit

​Kontakt a důležité informace

Adresa:

LED21 s.r.o., Stará 251, Bohumín Záblatí, 735 52

Telefon 1:

+420 722 101 120 (pracovní dny 8-16 h)

Telefon 2:

+420 705 113 150 (pracovní dny 8-16 h)

Telefon (reklamace, expedice):

+420 558 847 157

Telefon (cenové nabídky):

+420 722 101 120

E-mail:

[email protected]

Web:

www.smdledzarovky.cz

E-mail (reklamace, expedice):

[email protected]

E-mail (cenové nabídky):

[email protected]

E-mail (technická podpora):

[email protected]

Facebook:

Smd led žárovky

kontaktní formulář

reklamační formulář (DOC)

formulář pro odstoupení od smlouvy (DOC)

seznam výdejních míst Zasilkovna.cz

seznam výdejních míst Balikovna.cz

mapa prodejny

​Vaše zkušenosti

Nakoupili jste v internetovém obchodě smdLEDzarovky.cz? Potěší nás, pokud se o své zkušenosti podělíte s námi a ostatními čtenáři dole v komentářích!

4/5 - (4 votes)


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..