Hop-sport.cz logo

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.Hop-sport.cz: recenze a zkušenosti

Internetový obchod Hop-sport.cz prodává sportovní a rekreační potřeby. V nabídce e-shopu najdete mnoho produktů vlastní značky. Značka Hop-Sport vznikla v roce 2003, společnost patří k Hegen Group, která kromě České republiky působí také na Slovensku, v Německu, Polsku, Francii či na Ukrajině.

Hop-sport.cz e-shop

V Hop-Sportu si každý najde něco pro sebe!“

Sortiment

V nabídce internetového obchodu Hop-sport.cz najdete širokou škálu produktů vysoké kvality od sportovního zboží jako jsou rotopedy, eliptické trenažéry, odporové gumy, běžecké pásy, posilovací lavice, expandéry, činky a závaží, posilovače rukou, bradla, hrazdy, steppery, vibrační plošiny a mnoho dalšího. Pořídit zde můžete také rekreační zboží v podobě masážních válců, masážních koulí či akupresurních podložek. Na Hop-sport.cz na vás dále čekají také společenské hry, stolní hokej či stolní fotbal, trampolíny, kolečkové brusle, skluzavky, bazény a příslušenství k nim, gymnastické míče, nafukovací matrace, závěsná křesla, zahradní nábytek, vířivky, trekové hole a mnoho dalšího. Všechno nabízené zboží najdete pod těmito kategoriemi:

  • Sportovní vybavení a potřeby
  • Fitness zařízení
  • Dům a zahrada
  • Příslušenství fitness

Základní informace (o platbě a dopravě)

Možnosti platbyMožnosti dopravy

bankovní převod

DPD

PayPal

DHL

PayU

dobírka

Proč zde nakoupit

  • Na Hop-sport.cz najdete blog plný zajímavých článků, tipů a inspirace.
  • Vše o nákupu, platbě, doručení, montáži apod. se dozvíte v sekci Často kladené otázky.

Kontakt a důležité informace

Adresa:

Hegen Česko s.r.o., Stavbařů 2201/36, Karviná, 734 01

Telefon:

+420 296 330 522 (pracovní dny 7-15 h)

E-mail:

[email protected]

E-mail (reklamace):

[email protected]

Facebook:

Hop-Sport Hegen CZ

Web:

www.hop-sport.cz

Vaše zkušenosti

Také jste nakoupili v internetovém obchodě Hop-sport.cz? Podělte se s námi a ostatními čtenáři o své zkušenosti dole v komentářích!

3.5/5 - (63 votes)


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..