Autronic Stojan na květiny FA23-014
Výrobce: Autronic
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 076 Kč
Bytový doplněk FA23-014 v podobě kovového stojanu v černé barvě bude skvělým pomocníkem pro prostorové umístění květin. Skládá se ze tří nosných ploch v různých výškách. Svým provedením je uzpůsoben... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 1 076 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Bytový doplněk FA23-014 v podobě kovového stojanu v černé barvě bude skvělým pomocníkem pro prostorové umístění květin.
Skládá se ze tří nosných ploch v různých výškách. Svým provedením je uzpůsoben pro umístění v rohu místnosti.
Můžete tak krásně využít této mnohdy problematické plochy a terasovitě nechat vaše květináče s květinami vyniknout.
Parametry
| Materiál | kovové |
|---|---|
| Barva | černá |
| Výška | 64.00 cm |
| Celková šířka | 40 cm |
| Šířka | 40.00 cm |
| Hloubka | 31.00 cm |
| Rozměr | 40x64x31 cm |
| Hmotnost | 1.4 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Květináče, stojany na květiny |
|---|---|
| Výrobce: Autronic | Autronic — Květináče, stojany na květiny |
| Barva: černá | černá — Květináče, stojany na květiny |
| Celková šířka: 40 cm | 40 cm — Květináče, stojany na květiny |
| Hloubka: 31.00 cm | 31.00 cm — Květináče, stojany na květiny |
| Hmotnost: 1.4 kg | 1.4 kg — Květináče, stojany na květiny |
| Materiál: kovové | kovové — Květináče, stojany na květiny |
| Rozměr: 40x64x31 cm | 40x64x31 cm — Květináče, stojany na květiny |
| Šířka: 40.00 cm | 40.00 cm — Květináče, stojany na květiny |
| Výška: 64.00 cm | 64.00 cm — Květináče, stojany na květiny |