Keter Květináč EASY GROW hnědý
Výrobce: Keter
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 490 Kč
Designový květináč s nohama vhodný do interiéru i exteriéru. Květináč je vyroben z lisovaného plastu v imitaci ratanu.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 2 490 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Designový květináč s nohama vhodný do interiéru i exteriéru.
Květináč je vyroben z lisovaného plastu v imitaci ratanu.
Parametry
| Materiál | plastové |
|---|---|
| Barva | hnědá |
| Výška | 75,7 cm |
| Celková šířka | 114 cm |
| Šířka | 114 cm |
| Hloubka | 49,3 cm |
| Hmotnost | 8.5 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Květináče, stojany na květiny |
|---|---|
| Výrobce: Keter | Keter — Květináče, stojany na květiny |
| Barva: hnědá | hnědá — Květináče, stojany na květiny |
| Celková šířka: 114 cm | 114 cm — Květináče, stojany na květiny |
| Hloubka: 49,3 cm | 49,3 cm — Květináče, stojany na květiny |
| Hmotnost: 8.5 kg | 8.5 kg — Květináče, stojany na květiny |
| Materiál: plastové | plastové — Květináče, stojany na květiny |
| Šířka: 114 cm | 114 cm — Květináče, stojany na květiny |
| Výška: 75,7 cm | 75,7 cm — Květináče, stojany na květiny |