Keter Květináč HANGING SPHERE hnědý
Výrobce: Keter
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 469 Kč
Designový závěsný květináč vhodný do interiéru i exteriéru. Květináč je vyroben z lisovaného plastu v imitaci ratanu.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 469 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Designový závěsný květináč vhodný do interiéru i exteriéru.
Květináč je vyroben z lisovaného plastu v imitaci ratanu.
Parametry
| Materiál | plastové |
|---|---|
| Barva | hnědá |
| Výška | 22 cm |
| Celková šířka | 35 cm |
| Šířka | 35 cm |
| Hloubka | 35 cm |
| Hmotnost | 1 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Květináče, stojany na květiny |
|---|---|
| Výrobce: Keter | Keter — Květináče, stojany na květiny |
| Barva: hnědá | hnědá — Květináče, stojany na květiny |
| Celková šířka: 35 cm | 35 cm — Květináče, stojany na květiny |
| Hloubka: 35 cm | 35 cm — Květináče, stojany na květiny |
| Hmotnost: 1 kg | 1 kg — Květináče, stojany na květiny |
| Materiál: plastové | plastové — Květináče, stojany na květiny |
| Šířka: 35 cm | 35 cm — Květináče, stojany na květiny |
| Výška: 22 cm | 22 cm — Květináče, stojany na květiny |