Jídelní židle POLY – kov, eko kůže černá Halmar
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 1 514 Kč
Židle POLY je jedinečné křeslo, velmi moderní, stylové a zároveň extrémně pohodlné. Díky precizně profilovanému sedáku jde o velmi pohodlný, pečlivě vyrobený a odolný kus nábytku. Rozměry:- Výška:... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kupzidle.cz Nejlevnější | Skladem | 1 514 Kč | Do obchodu |
| kupzidle.cz | Skladem | 1 617 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Židle POLY je jedinečné křeslo, velmi moderní, stylové a zároveň extrémně pohodlné. Díky precizně profilovanému sedáku jde o velmi pohodlný, pečlivě vyrobený a odolný kus nábytku.
Rozměry:- Výška: 101 cm
- výška sedu: 48 cm
- šířka: 42 cm
- hloubka: 55 cm
Materiál:- eko -kůže - pochromovaná ocel
-Barva: Černá
Parametry
| Výška (cm) | 101 cm |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Výška | 100–110 cm |
| Úroveň | Střední třída |
| Hmotnost | 10.000g |
Doplňkové informace
| Kategorie | Kovové židle |
|---|---|
| Barva: Černá | Černá — Kovové židle |
| Hmotnost: 10.000g | 10.000g — Kovové židle |
| Úroveň: Střední třída | Střední třída — Kovové židle |
| Výška: 100–110 cm | 100–110 cm — Kovové židle |
| Výška (cm): 101 cm | 101 cm — Kovové židle |