Stima Židle IRINA chromová s látkou Látky: LUX jeans 33
Výrobce: Stima
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 790 Kč
Skvělá volba do restauračních zařízení. Chromovaná kostra se skvěle hodí ke každému odstínu látky. Pro větší výběr látek, například pro látky omyvatelné vodou nás kontaktujte. Látka LUX Antracit 6... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| zidlestoly.cz Nejlevnější | Skladem | 1 790 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Skvělá volba do restauračních zařízení. Chromovaná kostra se skvěle hodí ke každému odstínu látky. Pro větší výběr látek, například pro látky omyvatelné vodou nás kontaktujte.
Látka LUX
Parametry
| Látky | LUX jeans 33 |
|---|---|
| Výška židle | 94 cm |
| Hloubka sedáku | 44 cm |
| Výška k sedáku | 48 cm |
| Šířka židle | 45 cm |
| Nosnost | max. 120 kg |
| Váha produktu | 5 kg |
| Dodáváme | Smontované |
| Materiál | Čalounění |
| Vhodné do zátěžového provozu | Ano |
| Barvy a odstíny | Šedá |
| Styl | Moderní |
Doplňkové informace
| Kategorie | Kovové židle |
|---|---|
| Výrobce: Stima | Stima — Kovové židle |
| Barvy a odstíny: Šedá | Šedá — Kovové židle |
| Dodáváme: Smontované | Smontované — Kovové židle |
| Hloubka sedáku: 44 cm | 44 cm — Kovové židle |
| Látky: LUX jeans 33 | LUX jeans 33 — Kovové židle |
| Materiál: Čalounění | Čalounění — Kovové židle |
| Nosnost: max. 120 kg | max. 120 kg — Kovové židle |
| Šířka židle: 45 cm | 45 cm — Kovové židle |
| Styl: Moderní | Moderní — Kovové židle |
| Váha produktu: 5 kg | 5 kg — Kovové židle |
| Vhodné do zátěžového provozu: Ano | Ano — Kovové židle |
| Výška k sedáku: 48 cm | 48 cm — Kovové židle |
| Výška židle: 94 cm | 94 cm — Kovové židle |











