Jídelní židle VENTA — ekokůže, více barev Černá
Skladem (3 Obchod)
Nejlevněji — 590 Kč
Jídelní židle VENTA je dokonalým přídavkem do vaší moderně zařízené kuchyně či jídelny. Prémiová eko kůže dotváří exkluzivní vzhled a zároveň zajišťuje pohodlí při každodenním posezení. Ekologická... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Dreamlux.cz Nejlevnější | Skladem | 590 Kč | Do obchodu |
| kupzidle.cz | Skladem | 751 Kč | Do obchodu |
| Nej-koberce.cz | Skladem | 867 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Jídelní židle VENTA je dokonalým přídavkem do vaší moderně zařízené kuchyně či jídelny. Prémiová eko kůže dotváří exkluzivní vzhled a zároveň zajišťuje pohodlí při každodenním posezení. Ekologická kůže je snadno udržovatelná a odolná vůči poškrábání, což ji činí ideální volbou pro rodiny s dětmi nebo domácnosti s mazlíčky. Židle je pevně usazení na čtveřici šedých kovových nožek, zajišťující stabilitu na jakémkoliv povrchu. Nosnost jídelní židle činí 120 kg.
Rozměry
Šířka 41 cm
Hloubka 54 cm
Výška 96 cm
Výška sedu 49 cm
Šířka sedu 39 cm
Hloubka sedu 40 cm
Parametry
| Barevné varianty VENTA | Černá |
|---|---|
| Hmotnost | 20.000g |
| Barva | Šedá,Černá |
| Rozměr | 41x54x96 cm |
| Materiál | kov,ekokůže |
| Nosnost | 120 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Kovové židle, Čalouněné jídelní židle |
|---|---|
| Barevné varianty VENTA: Černá | Černá — Kovové židle, Černá — Čalouněné jídelní židle |
| Barva: Šedá,Černá | Šedá,Černá — Kovové židle, Šedá,Černá — Čalouněné jídelní židle |
| Hmotnost: 20.000g | 20.000g — Kovové židle, 20.000g — Čalouněné jídelní židle |
| Materiál: kov,ekokůže | kov,ekokůže — Kovové židle, kov,ekokůže — Čalouněné jídelní židle |
| Nosnost: 120 kg | 120 kg — Kovové židle, 120 kg — Čalouněné jídelní židle |
| Rozměr: 41x54x96 cm | 41x54x96 cm — Kovové židle, 41x54x96 cm — Čalouněné jídelní židle |