Jídelní židle SOVA — kov, látka, více barev Stříbrná
Skladem (3 Obchod)
Nejlevněji — 690 Kč
Moderní, stylová a pohodlná – to jsou hlavní atributy jídelní židle SOVA s látkovým potahem a černými kovovými nohami. Tato elegantní jídelní židle je ideální volbou pro moderní interiéry. Maximální... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Dreamlux.cz Nejlevnější | Skladem | 690 Kč | Do obchodu |
| kupzidle.cz | Skladem | 846 Kč | Do obchodu |
| Nej-koberce.cz | Skladem | 1 110 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Moderní, stylová a pohodlná – to jsou hlavní atributy jídelní židle SOVA s látkovým potahem a černými kovovými nohami. Tato elegantní jídelní židle je ideální volbou pro moderní interiéry. Maximální komfort je dosažen polstrováním sedáku i zádové opěrky. Čalounění je pak z vysoce kvalitní hladké tkaniny, takže zajistí skvělý komfort při jídle nebo dlouhých večerech s přáteli a rodinou. Díky nohám vyrobeným z kovu je zajištěna zvýšená stabilita a odolnost proti opotřebení. Matná barva v kombinaci s hladkou látkou vytváří vkusný a moderní vzhled. Nosnost činí 120 kg.
Rozměry
Šířka 43 cm
Hloubka 54 cm
Výška 90 cm
Hloubka sedu 52 cm
Parametry
| Barvy SOVA | Stříbrná |
|---|---|
| Hmotnost | 5.000g |
| Barva | Šedá,Černá |
| Rozměr | 43x54x90 cm |
| Materiál | kov,textilie |
| Nosnost | 120 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Kovové židle, Čalouněné jídelní židle |
|---|---|
| Barva: Šedá,Černá | Šedá,Černá — Kovové židle, Šedá,Černá — Čalouněné jídelní židle |
| Barvy SOVA: Stříbrná | Stříbrná — Kovové židle, Stříbrná — Čalouněné jídelní židle |
| Hmotnost: 5.000g | 5.000g — Kovové židle, 5.000g — Čalouněné jídelní židle |
| Materiál: kov,textilie | kov,textilie — Kovové židle, kov,textilie — Čalouněné jídelní židle |
| Nosnost: 120 kg | 120 kg — Kovové židle, 120 kg — Čalouněné jídelní židle |
| Rozměr: 43x54x90 cm | 43x54x90 cm — Kovové židle, 43x54x90 cm — Čalouněné jídelní židle |