Koberec ANEMON šedý / stříbrný
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 658 Kč
Stylový koberec v moderním designu zaujme jemným abstraktním vzorem a elegantním provedením ve světlých tónech. Díky univerzálnímu vzhledu se perfektně hodí do obývacího pokoje, ložnice, kanceláře... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 658 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Stylový koberec v moderním designu zaujme jemným abstraktním vzorem a elegantním provedením ve světlých tónech. Díky univerzálnímu vzhledu se perfektně hodí do obývacího pokoje, ložnice, kanceláře nebo pod konferenční stolek. Koberec vytváří útulnou atmosféru a zároveň působí luxusním dojmem. Vyroben je z kombinace polypropylenu a polyesteru, což zajišťuje dobrou odolnost, snadnou údržbu a příjemný povrch na dotek. Parametry:
▪ Výška vlasu: 10 mm
▪ Celková hmotnost: 2,00 kg/m²
▪ Materiál: 60% polyester, 40% polypropylen
Parametry
| Barva | Šedá,Stříbrná,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester,polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory |
| Kolekce | Anemon |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 60x100 cm |
| šířka | 60 cm |
| délka | 100 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Šedá,Stříbrná,Krémová | Šedá,Stříbrná,Krémová — Moderní koberce |
| délka: 100 cm | 100 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Anemon | Anemon — Moderní koberce |
| Materiál: polyester,polypropylen | polyester,polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 60x100 cm | 60x100 cm — Moderní koberce |
| šířka: 60 cm | 60 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory | Abstraktní vzory — Moderní koberce |