Koberec IMPRESIVE 1 modrý / krémový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 488 Kč
Kolekce moderních koberců je navržena pro zákazníky, kteří hledají spojení elegance, komfortu a nadčasového designu. Charakteristické jsou jemné květinové motivy, designérské vzory a harmonické... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 488 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce moderních koberců je navržena pro zákazníky, kteří hledají spojení elegance, komfortu a nadčasového designu. Charakteristické jsou jemné květinové motivy, designérské vzory a harmonické přírodní odstíny, které dodávají prostoru příjemný a luxusní vzhled. Koberce z této kolekce kombinují moderní styl s útulností a díky univerzálnímu designu jsou vhodné do obývacího pokoje, ložnice i reprezentativních prostor. Jemné vzory opticky zútulňují interiér a vytvářejí elegantní atmosféru bez rušivého efektu. Parametry:
▪ Výška vlasu: 10 mm
▪ Celková hmotnost: 1,60 kg/m²
▪ Materiál: 60% polyester, 40% polypropylen
Parametry
| Barva | Modrá,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester,polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Květované vzory |
| Kolekce | Impresive |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 60x100 cm |
| šířka | 60 cm |
| délka | 100 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Modrá,Krémová | Modrá,Krémová — Moderní koberce |
| délka: 100 cm | 100 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Impresive | Impresive — Moderní koberce |
| Materiál: polyester,polypropylen | polyester,polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 60x100 cm | 60x100 cm — Moderní koberce |
| šířka: 60 cm | 60 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Květované vzory | Květované vzory — Moderní koberce |