Koberec MILAN 5 šedý / bílý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 422 Kč
Elegantní koberec v moderním provedení zaujme vzorem a harmonickým designem, který působí nadčasově a vkusně. Díky neutrálním odstínům se perfektně hodí do obývacího pokoje, ložnice, pracovny nebo... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 422 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Elegantní koberec v moderním provedení zaujme vzorem a harmonickým designem, který působí nadčasově a vkusně. Díky neutrálním odstínům se perfektně hodí do obývacího pokoje, ložnice, pracovny nebo moderních interiérů v minimalistickém stylu. Koberec je vyroben z kvalitní kombinace polypropylenu a polyesteru, díky čemuž je odolný, příjemný na dotek a snadno se udržuje. Hodí se do obývacího pokoje, ložnice, pracovny nebo moderních minimalistických interiérů. Parametry:
▪ Výška vlasu: 9 mm
▪ Celková hmotnost: 1,25 kg/m²
▪ Materiál: 60% polypropylen, 40% polyester
Parametry
| Barva | Šedá,Černá,Bíla,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester,polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory,Geometrické vzory |
| Kolekce | Milan |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 60x100 cm |
| šířka | 60 cm |
| délka | 100 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Šedá,Černá,Bíla,Krémová | Šedá,Černá,Bíla,Krémová — Moderní koberce |
| délka: 100 cm | 100 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Milan | Milan — Moderní koberce |
| Materiál: polyester,polypropylen | polyester,polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 60x100 cm | 60x100 cm — Moderní koberce |
| šířka: 60 cm | 60 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory,Geometrické vzory | Abstraktní vzory,Geometrické vzory — Moderní koberce |