Koberec MISHA J487A krémový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 085 Kč
Kolekce MISHA vytváří útulnou atmosféru v každém obývacím pokoji. Za svůj působivý vzhled vděčí speciálním vlastnostem polyesterových vláken. Hedvábná příze umožňuje, aby intenzita barvy vypadala... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 085 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce MISHA vytváří útulnou atmosféru v každém obývacím pokoji. Za svůj působivý vzhled vděčí speciálním vlastnostem polyesterových vláken. Hedvábná příze umožňuje, aby intenzita barvy vypadala dynamicky v závislosti na dopadu světla a úhlu pohledu. Koberce MISHA jsou odolné, trvanlivé a nenáročné na údržbu. ▪ Celková tloušťka: 11 mm
▪ Celková hmotnost: 2,15 kg/m²
▪ Hustota tkaní: 400 000 bodů/m²
▪ Materiál: 60% polypropylen, 40% polyester
Parametry
| Barva | Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester,polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Pruhované vzory |
| Kolekce | Misha |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Krémová | Krémová — Moderní koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Misha | Misha — Moderní koberce |
| Materiál: polyester,polypropylen | polyester,polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Moderní koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Pruhované vzory | Pruhované vzory — Moderní koberce |