Koberec MONACO 1 šedý / krémový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 445 Kč
Moderní koberec v neutrálním světlém odstínu je ideální volbou pro každý elegantní a minimalistický interiér. Vyznačuje se měkkým a hustým vlasem, který je příjemný na dotek a zároveň vytváří pocit... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 445 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Moderní koberec v neutrálním světlém odstínu je ideální volbou pro každý elegantní a minimalistický interiér. Vyznačuje se měkkým a hustým vlasem, který je příjemný na dotek a zároveň vytváří pocit pohodlí při chůzi. Geometrický design dodává koberci luxusní vzhled a umožňuje snadné kombinování s různými styly nábytku. Koberec je vyroben z kvalitní kombinace polyesteru a polypropylenu, díky čemuž je odolný vůči běžnému opotřebení a snadno se udržuje. Parametry:
▪ Výška vlasu: 9 mm
▪ Celková hmotnost: 1,45 kg/m²
▪ Materiál: 60% polyester, 40% polypropylen
Parametry
| Barva | Šedá,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester,polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory,Geometrické vzory |
| Kolekce | Monaco |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 60x100 cm |
| šířka | 60 cm |
| délka | 100 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Šedá,Krémová | Šedá,Krémová — Moderní koberce |
| délka: 100 cm | 100 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Monaco | Monaco — Moderní koberce |
| Materiál: polyester,polypropylen | polyester,polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 60x100 cm | 60x100 cm — Moderní koberce |
| šířka: 60 cm | 60 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory,Geometrické vzory | Abstraktní vzory,Geometrické vzory — Moderní koberce |