Koberec Panamero 25 šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 396 Kč
Koberce z kolekce Panamero jsou jedinečné moderní koberce. Můžete je umístit do každého stylu interiéru, včetně klasického. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, proto jsou odolné vůči... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 396 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce z kolekce Panamero jsou jedinečné moderní koberce. Můžete je umístit do každého stylu interiéru, včetně klasického. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, proto jsou odolné vůči znečištění. ▪ Výška vlasu: 9mm
▪ Celková hmotnost: 1,9 kg/m²
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Šedá,Béžová,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory |
| Kolekce | Panamero |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 60x100 cm |
| šířka | 60 cm |
| délka | 100 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Šedá,Béžová,Krémová | Šedá,Béžová,Krémová — Moderní koberce |
| délka: 100 cm | 100 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Panamero | Panamero — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 60x100 cm | 60x100 cm — Moderní koberce |
| šířka: 60 cm | 60 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory | Abstraktní vzory — Moderní koberce |