Koberec SAFIR 3 světle šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 505 Kč
Elegantní koberec v moderním provedení zaujme atraktivním mramorovým designem, který působí luxusně a nadčasově. Jemné linie a dekorativní zlaté akcenty vytváří stylový vzhled, který oživí každý... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 505 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Elegantní koberec v moderním provedení zaujme atraktivním mramorovým designem, který působí luxusně a nadčasově. Jemné linie a dekorativní zlaté akcenty vytváří stylový vzhled, který oživí každý interiér a dodá mu moderní charakter. Koberec je vyroben ze 100% polyesteru, díky čemuž je příjemný na dotek, snadno se udržuje a je vhodný pro každodenní používání. Moderní design se výborně hodí do obývacího pokoje, ložnice, pracovny nebo reprezentativních prostor. Parametry:
▪ Výška vlasu: 10 mm
▪ Celková hmotnost: 2,00 kg/m²
▪ Materiál: 100% polyester
Parametry
| Barva | Šedá,Bíla,Zlatá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory |
| Kolekce | Safir |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 60x100 cm |
| šířka | 60 cm |
| délka | 100 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Šedá,Bíla,Zlatá | Šedá,Bíla,Zlatá — Moderní koberce |
| délka: 100 cm | 100 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Safir | Safir — Moderní koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Moderní koberce |
| Rozměr: 60x100 cm | 60x100 cm — Moderní koberce |
| šířka: 60 cm | 60 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory | Abstraktní vzory — Moderní koberce |