Koberec SAHARA K946D SH světle šedý / béžový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 779 Kč
Vyberte si z naší nabídky moderních koberců v různých barvách, velikostech a vzorech. Vyrobeny jsou z kvalitních materiálů a nevyžadují náročnou údržbu. ▪ Výška vlasu: 10 mm ▪ Celková hmotnost: Cca... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 779 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vyberte si z naší nabídky moderních koberců v různých barvách, velikostech a vzorech. Vyrobeny jsou z kvalitních materiálů a nevyžadují náročnou údržbu. ▪ Výška vlasu: 10 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 2,00 kg/m2
▪ Materiál: polypropylen / polyester
Parametry
| Barva | Béžová,Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester,polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory |
| Kolekce | Sahara |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Béžová,Šedá | Béžová,Šedá — Moderní koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Sahara | Sahara — Moderní koberce |
| Materiál: polyester,polypropylen | polyester,polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Moderní koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory | Abstraktní vzory — Moderní koberce |