Koberec SARI K197A 3UX l.hnědý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 357 Kč
Koberce Sari se vyznačují hustými štětinami. Polypropylenová vlákna mají vynikající měkkost, nedeformují se, vyznačují se také vysokou otěruvzdorností a snadno se udržují v čistotě. Koberce Sari mají... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 357 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce Sari se vyznačují hustými štětinami. Polypropylenová vlákna mají vynikající měkkost, nedeformují se, vyznačují se také vysokou otěruvzdorností a snadno se udržují v čistotě. Koberce Sari mají širokou škálu koberců, které se vyznačují moderním geometrickým designem v tlumených barvách. Budou efektivně v obývacím pokoji nebo ložnici, což přinese estetický vzhled každému interiéru.
▪ výška vlasu :. Cca 10 mm
▪ Celková hmotnost :. Cca 2,20 kg / m2
▪ materiál: Polypropylen
Parametry
| Barva | Hnědá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Pruhované vzory |
| Kolekce | SARI |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 60x100 cm |
| šířka | 60 cm |
| délka | 100 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Hnědá | Hnědá — Moderní koberce |
| délka: 100 cm | 100 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: SARI | SARI — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 60x100 cm | 60x100 cm — Moderní koberce |
| šířka: 60 cm | 60 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Pruhované vzory | Pruhované vzory — Moderní koberce |