Kraft&Dele elektrický šroubovák 880 W KD1673
Výrobce: Kraft&Dele
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 670 Kč
Kraft&Dele elektrický šroubovák KD1637 Inovativní zařízení vyrobené z nejkvalitnějších materiálů s využitím nejnovějších technologií! Napájení ze sítě - nemusíte se starat o nabíjení baterie 880 W... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Krbylevne.cz Nejlevnější | Skladem | 670 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kraft&Dele elektrický šroubovák KD1637
Inovativní zařízení vyrobené z nejkvalitnějších materiálů s využitím nejnovějších technologií!
Napájení ze sítě - nemusíte se starat o nabíjení baterie
880 W motor umožňuje bezpečný a spolehlivý provoz zařízení
Výrobek je určen pro domácí uživatele i profesionály
Směrový spínač a plynulé nastavení otáček ve dvou rozsazích:
1. rychlostní stupeň: 0-450 ot/min
2. rychlostní stupeň: 0-1350 ot/min
Možnost šroubování, vyšroubování i vrtání
Přídavné LED osvětlení - pomůže pracovat ve ztížených podmínkách
Gumová rukojeť - je pohodlná, lépe se drží a zajistí, aby se Vám šřoubovák nevysmekl
S tímto šroubovákem dáte bezpečnost a spolehlivost na první místo! Ochrana proti přetížení, integrované LED světlo pro lepší viditelnost a ergonomický design, který snižuje únavu obsluhy - to jsou velké přednosti tohoto výrobku.
Poznámka: Návod v českém jazyce je ke stažení zde na stránce produktu.
Parametry
| Výkon | 880 W |
|---|---|
| Hmotnost | 1,5 kg |
| Sklíčidlo | 10 mm |
| Max. utahovací moment | 30 Nm |
| Stupně utahovacího momentu | 17+1 |
| Počet rychlostních stupňů | 2 |
| Vlastnosti | Levý/pravý chod |
| Max. otáčky | 1350 ot./min |
Doplňkové informace
| Kategorie | Elektrické |
|---|---|
| Výrobce: Kraft&Dele | Kraft&Dele — Elektrické |
| Hmotnost: 1,5 kg | 1,5 kg — Elektrické |
| Max. otáčky: 1350 ot./min | 1350 ot./min — Elektrické |
| Max. utahovací moment: 30 Nm | 30 Nm — Elektrické |
| Sklíčidlo: 10 mm | 10 mm — Elektrické |
| Stupně utahovacího momentu: 17+1 | 17+1 — Elektrické |
| Vlastnosti: Levý/pravý chod | Levý/pravý chod — Elektrické |
| Výkon: 880 W | 880 W — Elektrické |