Kraft&Dele KD1698 elektrický šroubovák 1500W
Výrobce: Kraft&Dele
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 622 Kč
Kraft&Dele KD1698 elektrický šroubovák 1500W Inovativní zařízení vyrobené z nejkvalitnějších materiálů s využitím nejnovějších technologií Nástroj je napájen ze sítě 230V, takže se nemusíme starat o... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Krbylevne.cz Nejlevnější | Skladem | 622 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kraft&Dele KD1698 elektrický šroubovák 1500W
Inovativní zařízení vyrobené z nejkvalitnějších materiálů s využitím nejnovějších technologií
Nástroj je napájen ze sítě 230V, takže se nemusíme starat o nabíjení baterie
Nová konstrukce umožňuje bezpečný a spolehlivý provoz zařízení
Nástroj je určen pro domácí uživatele a profesionály
Šroubovák díky své velikosti může být použit na mnoha těžko dostupných místech
Poznámka: Návod v českém jazyce je ke stažení zde na stránce produktu.
Parametry
| Výkon | 1500 W |
|---|---|
| Hmotnost | 1,8 kg |
| Sklíčidlo | 10 mm |
| Vlastnosti | Levý/pravý chod |
| Max. otáčky | 2800 ot./min |
Doplňkové informace
| Kategorie | Elektrické |
|---|---|
| Výrobce: Kraft&Dele | Kraft&Dele — Elektrické |
| Hmotnost: 1,8 kg | 1,8 kg — Elektrické |
| Max. otáčky: 2800 ot./min | 2800 ot./min — Elektrické |
| Sklíčidlo: 10 mm | 10 mm — Elektrické |
| Vlastnosti: Levý/pravý chod | Levý/pravý chod — Elektrické |
| Výkon: 1500 W | 1500 W — Elektrické |