Kraft&Dele KD559 stolní řezačka dlaždic 1900W
Výrobce: Kraft&Dele
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 8 157 Kč
Kraft&Dele KD559 stolní řezačka dlaždic 1900W Stolní řezačka značky Kraft&Dele určená pro řezání dlaždic, obkladů, mramoru apod. Disponuje nastavením sklonu a stupnicí úhlů Stůl je stabilní, lehký a... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Krbylevne.cz Nejlevnější | Skladem | 8 157 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kraft&Dele KD559 stolní řezačka dlaždic 1900W
Stolní řezačka značky Kraft&Dele určená pro řezání dlaždic, obkladů, mramoru apod.
Disponuje nastavením sklonu a stupnicí úhlů
Stůl je stabilní, lehký a přenosný, vyrobený z nerezové oceli
Po použití příslušného kotouče lze zařízení použít jako řezačku dřeva!
Řezačka může řezat standardní, úhlové nebo diamantové řezy
Je vybavená diamantovým kotoučem a nádobou na vodu pro chlazení kotouče
Systém mokrého hladítka zajišťuje čistotu práce stroje
Technické parametry:
průměr čepele: 200 mm
průměr otvoru čepele: 25,4 mm
hloubka řezu při 90°: 32 mm
hloubka řezu při 45°: 28 mm
max. délka řezu: 920 mm
třída izolace: B
stupeň ochrany: IP54
Obsah balení:
řezačka
řezací kotouč
Parametry
| Výkon | 1900 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V / 50 Hz |
| Otáčky | 2950 ot/min |
| Hmotnost | 36 kg |
| Hloubka řezu | 32 mm |
| Určení | Na dlažbu a obklady |
| Šířka stolu | 390 mm |
| Délka stolu | 960 mm |
| Šikmé řezání | 45 ° |
Doplňkové informace
| Kategorie | Elektrické |
|---|---|
| Výrobce: Kraft&Dele | Kraft&Dele — Elektrické |
| Délka stolu: 960 mm | 960 mm — Elektrické |
| Hloubka řezu: 32 mm | 32 mm — Elektrické |
| Hmotnost: 36 kg | 36 kg — Elektrické |
| Napětí: 230 V / 50 Hz | 230 V / 50 Hz — Elektrické |
| Otáčky: 2950 ot/min | 2950 ot/min — Elektrické |
| Šikmé řezání: 45 ° | 45 ° — Elektrické |
| Šířka stolu: 390 mm | 390 mm — Elektrické |
| Určení: Na dlažbu a obklady | Na dlažbu a obklady — Elektrické |
| Výkon: 1900 W | 1900 W — Elektrické |