Riteli.cz logo

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.Riteli.cz: recenze a zkušenosti

Internetový obchod Riteli.cz funguje sice teprve od roku 2019, kořeny společnosti však sahají až do roku 1946. V jeho nabídce naleznete široký výběr světel, svítidel a osvětlení. Riteli.cz spolupracuje s renomovanými výrobci a dodavateli z České republiky i zahraničí. Kromě bohatého sortimentu na vás čekají také pravidelné akce a výprodeje. E-shop svým zákazníkům navíc garantuje nejvýhodnější ceny na trhu.

Riteli.cz e-shop

Pořádná nálož světla.“

Sortiment

V nabídce internetového obchodu Riteli.cz naleznete celou řadu různých řešení osvětlení. Pořídit zde můžete světla závěsná, stropní, nástěnná, stolní, bodová, podhledová, zářivková, podlahová, venkovní, s čidlem, zahradní, solární, průmyslová, nouzová či orientační. Nabídka e-shopu dále zahrnuje široký výběr LED či chytrého osvětlení, a to včetně potřebného příslušenství, ovladačů a mnoha dalšího. K dostání zde jsou také žárovky, ať už klasické, halogenové, úsporné, stmívatelné, LED, bodové či speciální a žárovky je možné vyhledávat i podle patic. V neposlední řadě můžete v tomto e-shopu pořídit, světelné dekorace, bohaté příslušenství k osvětlení jako stmívače a regulátory, zdroje a adaptéry, objímky a patice, náhradní stínidla či světelná a pohybová čidla, krásné bytové doplňky, ventilátory, radiátory, přímotopy, čističky vzduchu a zvlhčovače či odvlhčovače vzduchu, aroma difuzéry, solné lampičky, baterie a akumulátory, meteostanice, termostaty, powerbanky či domovní zvonky. Jednotlivé produkty lze vyhledávat také podle místnosti určení či podle oblíbené značky. Všechno zboží naleznete pod těmito kategoriemi:

  • Akce a slevy
  • Vnitřní osvětlení
  • Venkovní osvětlení
  • LED
  • Inteligentní
  • Žárovky
  • Elektro
  • Místnost

Základní informace (o platbě a dopravě)

Možnosti platbyMožnosti dopravy

bankovní převod

DPD

hotově při odběru

osobní odběr - DPD Pickup

dobírka

osobní odběr - prodejna

Hodnocení a recenze

Zákazníci, kteří nakoupili v internetovém obchodě Riteli.cz, jsou ve většině případech velmi spokojení s rychlostí doručení. Dále chválí také širokou nabídku e-shopu, příjemné ceny a vysokou kvalitu zabalení jednotlivých produktů. Pozitivně je hodnocena rovněž komunikace obchodu, který je v případě řešení potíží aktivní a vstřícný.

Riteli.cz Heureka
Zdroj: Heureka.cz

Někteří zákazníci nejsou spokojení s delší dobou dodání u produktů, které nejsou skladem, jiní zákazníci měli problém s doručeným zbožím, které podle nich neodpovídalo popisu. K pozdržení doručení dochází často na straně dodavatele, který e-shopu rovněž dodává fotografie a popisy k produktům. I v případě, že není problém zaviněn e-shopem Riteli.cz, jeho pracovníci se snaží vše vyřešit k co největší spokojenosti zákazníků.

Proč zde nakoupit

Kontakt a důležité informace

Adresa (fakturační):

HANZEL spol. s r.o., Vídeňská 3362/46, Znojmo, 669 02

Adresa (sklad, výdejní místo, reklamace):

Oblekovice 394, Znojmo, 671 81 (pracovní dny 7-17 h)

Telefon (zákaznické centrum):

+420 770 160 160 (pracovní dny 8-16:30 h)

Telefon (sklad):

+420 773 760 706

Telefon (kancelář):

+420 773 760 708 (pracovní dny 8-16:30 h)

Telefon (reklamace):

+420 773 760 708 (pracovní dny 8-16:30 h)

E-mail (zákaznické centrum):

[email protected]

E-mail (sklad):

[email protected]

E-mail (kancelář):

[email protected]

E-mail (reklamace):

[email protected]

E-mail (objednávky):

[email protected]

E-mail (fakturační):

[email protected]

Facebook:

Riteli.cz

Instagram:

ritelicz

Twitter:

ritelicz

YouTube:

Riteli

Web:

www.riteli.cz

mapa prodejny

pokyny pro bezpečné používání svítidel (PDF)

formulář pro odstoupení od smlouvy (PDF)

reklamační list (PDF)

Vaše zkušenosti

Nakoupili jste v e-shopu Riteli.cz? Budeme rádi, pokud se s námi podělíte o své zkušenosti dole v komentářích!

4.2/5 - (8 votes)


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..