Truhlikov.cz logo

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.Truhlíkov.cz: recenze a zkušenosti

Internetový obchod Truhlíkov.cz provozují zahradníci, kteří mají dlouholetou zkušenost v oboru. Spolupracují s těmi nejlepšími pěstiteli a šlechtiteli nejen z České republiky, ale také ze zahraničí. Svou nabídku se snaží přizpůsobovat nejnovějším trendům, zároveň ji ale uzpůsobují českým podmínkám. V tomto internetovém obchodě najdete vše, co potřebujete pro svou zahradu, ale také mnoho dalšího. Nabídka e-shopu je neustále aktualizována a rozšiřována. K nákupu či vyzvednutí zboží můžete navíc využít i kamennou prodejnu v Líbeznicích.

Truhlíkov.cz e-shop

Vaše online zahradnictví.“

Sortiment

V internetovém obchodě Truhlíkov.cz můžete pořídit rostliny jako ovocné stromy a keře, balkonové a nádobové květiny, bylinky, jehličnany, listnaté stromy, stromky a keře, živé ploty, popínavé rostliny, trvalky a okrasné traviny, pokojové rostliny, klíčky či houby. Zajímavé jsou také hotové truhlíky, které jsou zde speciálně připravovány pro různá roční období. Pořídit můžete truhlíky s květinami, bylinkami či ovocem a zeleninou. Dále nabízí e-shop umělé květiny: jarní, letní, podzimní i celoroční, také řezané, ve svazku, buxusy, věnce a umělou zeleninu nebo ovoce. Pořídit zde navíc můžete nářadí a další pomůcky pro pěstování a šlechtění (zahradní nářadí, nůžky, sekery, pily a nože, zahradnické rukavice, holinky, smetáky a košťata, ruční postřikovače, chemie a další důležité domácí potřeby) a mnoho doplňků pro váš dům i zahradu (truhlíky, květináče, misky, opory rostlin, hadice, substráty a mulče, hnojivo, různé fólie, textilie a plachty, zastínění a rohože, obrubníky) a chybět nesmí ani zahradní nábytek, venkovní osvětlení a spoustu dalšího. Vše najdete přehledně seřazené pod těmito kategoriemi:

  • Osázené truhlíky
  • Rostliny
  • Nářadí
  • Zahrada
  • Umělé květiny
  • Opory a loubí

Základní informace (o platbě a dopravě)

Možnosti platbyMožnosti dopravy

on-line kartou

PPL

bankovní převod

Toptrans

hotově při odběru

kurýr Truhlíkov.cz

kartou při odběru

osobní odběr - zahradnictví Líbeznice

dobírka

Hodnocení a recenze

Zákazníci, kteří mají zkušenost s nákupem v internetovém obchodu Truhlíkov.cz, si nejčastěji pochvalují přehledný web a širokou nabídku zboží. Dále jsou většinou velmi spokojení s rychlostí doručení a pozitivně hodnotí rovněž kvalitní zabalení zboží. Komunikace obchodu je často hodnocena jako velmi vstřícná a ochotná.

Truhlíkov.cz Heureka
Zdroj: Heureka.cz

Některým zákazníkům nepřišlo zboží podle jejich představ, nejčastěji se jednalo o rozdílné barevné provedení produktů. Jiní zákazníci měli problém s doručením poškozené objednávky. S komunikací obchodu nebyli zákazníci v těchto případech také příliš spokojení.

Proč zde nakoupit

Kontakt a důležité informace

Adresa (sídlo, výdejní místo):

Truhlíkov s.r.o., Mělnická 424, Líbeznice, 250 65

Telefon:

+420 739 323 751 (pondělí až neděle 8-18 h)

E-mail:

[email protected]

Facebook:

Truhlíkov.cz

Instagram:

truhlikov.cz

YouTube:

Truhlikov CZ

Web:

www.truhlikov.cz

kontaktní formulář

Vaše zkušenosti

Nakoupili jste v e-shopu Truhlíkov.cz? Budeme rádi, pokud se s námi podělíte o své zkušenosti dole v komentářích!

Přidat hodnocení


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..